Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mata?

2011. je sve bilo dogovoreno, Mata je trebao biti novi Cesc, ali je na kraju ispao njegova preteca.

 

Kod nas™ se glasine ispaljuju k'o na Verdenskom ratistu u WW1. Navodno i Arsene ganja Muellera i Lewu.

Link to comment

Ne vidim nikakvu sansu da Bayern pusti Milera ili Levandovskog. Ni za ogromne pare. Gecea, mozda, ali nijednom do sad nisu prodali nekog ko im je ekshli bio bitan dio tima

Link to comment

Преписујете од најбољих. :fantom:

 

zapravo smo jos uspesniji u prepisivanju, ja sam bio pogresio - 13m

 

net spent je zakon :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Sad kad ispljunemo 60 milki za 2 Johna Stonesa pa nek ide zivot..

 

to je i meni palo na pamet. ne doduse dva, nego samo jedan, i ne za 60, nego recimo 42... ali garantovano sledi neko ludilo. Sto ne znaci da ce biti dobro. 

Link to comment

Сонг коначно у Вест Хему, што значи да ће Дијего Појет на позајмицу. Зарате повређен.

 

Манјунајтед изгледа заинтересован за Манеа из Саутемтона. :o

Edited by Прслин
Link to comment

Ja mislim da LVG vise i ne razmislja o DC, sto me vrlo plasi. Dzons je no return date, obzirom da ima ozbiljan problem sa nekom vrstom trobma u nozi, Evans je neko na koga se ozbiljno ne racuna, Roho (koji bi trebalo da je par Smolingu) je propustio pripreme zbog KopaAmerike a i kraj prosle sezone je imao povredu. 

Ocito™ da LVG ima puno poverenje i novu zamisao sa Blindom na toj poziciji Ball playing defendera i sve 4 pripremne tekme (kao i ove 3 takmicarske) Blind je pocinjao na mestu levog stopera (uglavnom u tandemu sa Dzonsom). Gledajuci neke analize britanskih kolega™ vidim da svi hvale taj presing koji upravo krece od Blinda, tu visoku postavku odbrane kojom on diriguje, dobar pregled igre koji je stekao igrajuci u veznom redu. Falinka je skok igra posebno kod prekida, mozda malo i fizikalije mada do sad nesto i nije gubio duele niti sam stekao utisak da ne moze pouzdano da zagaradi loptu. 

 

Jedno je sigurno-jos mnogo ceka novoga cemo se nagledati kod LVG.

Link to comment

tipa švajnštajger recimo?

Da. Odigrao je manje od pola utakmica u zadnje 2 sezone, dali su ga prilicno lako. Da im je i dalje bio kljucan, zadrzali bi ga. 

 

Da je legenda kluba [a i sire], jeste, ali nije sigurno bio projektovan za prvih 11.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...