Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

+1 na radišinu vinizaciju

 

 

Markec priča na srpskohrvatskom a Lovren prevodi ostalima? Na svim snimcima sa treninga bila je ta dinamika, dečko još uvek pokušava da pohvata engleski; verovatno ga zato Rodgers ne koristi - teško je indirektno da se prenesu sve te velelepne taktičke zamisli.

 

Mozda mu pantomima/mimika dobro ide :fantom:

 

Al stvarno, 90% skills (und funny) klipova je bio on - doduse uz Sterlinga, Ibea, Balotelija...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panična kupovina je siguran put u fejl. A koga bi uopšte i kupili, svi će im tražiti neke bolesne pare...

 

 

... a ta trojica će na kraju videti prvog tima koliko i Cuadrado.

Link to comment

Ништа ту није паника. Роман није дао паре, Мурињо отерао Терија на клупу да би показао да му је потребан Стоунс, а у штеку има још два имена, неког клинца из Серије А и Гризмана, наводно б

Link to comment

Ne znam. Liverpool dopusta previse sansi i suteva na gol. juce je Bornmut imao 10 suteva na gol. Zamisli to protiv Sitija, Chelskog, pa i Uniteda i Arsenala. 

 

S druge strane United tesko pusta velike sanse, ali je uzasan u stvaranju istih. Fantasticno smo efikasani (i vise od toga), al bolje odbrane i golmani...ne znam.

 

Hocu da kazem...oba tima imaju jos dosta da rade. 

Баш тако има доста да се ради на тиму. И код вас™ и код нас™. Само код вас ниво винизације™ је осетно мањи.

 

Ma ne, ne očekujem ja 30 pobeda u sezoni, ali očekujem da se igra neki fudbal.

 

Ovo je loše, u napadu se čeka se da Kutinjo nešto smisli, jači timovi će to zatvoriti od prve minute bez problema i tu je kraj napadačkih mogućnosti iz igre... Odbrana je uigrana kao da se juče sastala, Lovren je katstrofa u najavi, novi levi bek je impresioniran time što iga za L'pool, pa još nije siguran šta da radi... Firminjo sedi na klupi, levo krilo igra čovek koji ne ume da dribla, a desno čovek koji stalno ulazi u sredinu... Sve to meni užasno loše upakovano, i recimo, mislim da ima gomila trenera koji bi ovo bolje posložili... I da, kad se vrate velški Ćavi i večiti invalid, baš me zanima koju dvojicu će da izbaci iz postave... Ne smem ni da pomislim šta mu sve može pasti na pamet...

Мали Гомез је одличан играч, биће од њега чудо од центархалфа. Хладан је као шприцер, одлична техника, јак је а складно грађен. Убо га је Роџерсара скоро као Кутиња онамад. Клајнара на десном крилу је супер. Бентеке полако капира коа да се поставља креће, бори се и трчи. Фирмињо је превише мало играо, да би о њему могао да стекнем икакво мишљење. Све у свему није горе него прошле године. Колико је боље видећемо.

 

Stoke jesu loše ali to ne znači da im se tek tako mogu odneti tri boda (+ vidi kako odneše bod Totnamu za vikend). Obaška što i su oni i Bournemouth tip protivnika koji će protiv svakog jačeg od sebe pokušati pre svega da ne prime gol. Ja razumem da ljudi maštaju o 30 pobeda u sezoni, 120 postignutih golova i tiki taka mlevenjem protivnika bez prestanka ali te bajke bi trebalo da smo odavno prevazišli.

Е, да Стоук је очајна екипа. :fantom: За нас једно од најтежих гостовања, скоро као код Муриња. Од Виле су за класу бољи. 

Link to comment

kako nije panika kad smo imali 3 meseca da kupimo igrace za potrebne pozicije. a i nisam siguran da bi iko osim mozda stonesa dolazio da nemamo 1 bod posle dva kola.

Link to comment

Мали Гомез је одличан играч, биће од њега чудо од центархалфа. Хладан је као шприцер, одлична техника, јак је а складно грађен. Убо га је Роџерсара скоро као Кутиња онамад. Клајнара на десном крилу је супер. Бентеке полако капира коа да се поставља креће, бори се и трчи. Фирмињо је превише мало играо, да би о њему могао да стекнем икакво мишљење.

 

Gomez ove sezone nije odigrao ni minut na CB. Levo se vrlo pristojno snalazi u defanzivi - za osamnaestogodišnje dete. Ali Rodgers napred igra bez pravih krila, potpuno se oslanja na bekove da bi ikakvu širinu imao. U tom delu igre Gomez na LB može da doprinese otprilike koliko 1 Bane Ivanović na LB <_<

 

Benteke je u dve utakmice doprineo da tim stvori jedno 3.5 šanse, od kojih je iskoristio jednu da postigne neregularan gol. Kao što smo u startu rekli, jeste on kvalitet ali Rodgers će se pomučiti da nađe način kako da ga iskoristi. Za sad se uzda u to da će da ga razigra kolega sa belgijske klupe ispucavanjima iz svog peterca <_<

 

Za Klajna se slažem, osim što sam od njega očekivao da više probija po krilu - možda će to doći s vremenom. I za Firmina se slažem da ne igra dovoljno, ali igrači koji su na terenu umesto njega (Lallana, Ibe) su fantastično beskorisni. Zašto bar jednog od njih nisu zamenili Can i Firmino, samo Rodgers zna <_<

 

Све у свему није горе него прошле године. Колико је боље видећемо.

Nije gore od najgore sezone u ovom veku? Damning with faint praise. <_<

Link to comment

Nisam znao da su moji™ u toj trci. Mogo sam kukati sve ovo vreme kukati kako čiki(?) ništa ne radi, a to je baš ta neka karika koja nam nedostaje da zameni navasa. Pukni pare čiki siso, 30 milki gore-dole...

Link to comment

Pregovarate kao Liverpool... To je put u siguran uspeh... :fantom:

 

čuva pare za nekoga garant. Sport Bild (da, znam...) pise da smo™ ponudili 85m evra za Milera...ko zna...

Link to comment

čuva pare za nekoga garant. Sport Bild (da, znam...) pise da smo™ ponudili 85m evra za Milera...ko zna...

Odbiće Nemci, čak i da je istina :fantom:

 

Njima pare ne trebaju, treba im igrač...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...