Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Siti super sa raspoloženim jajom. Pelegrinijev siti je uvek i igrao odličan fudbal što se mene tiče. Onu prošlu sezonu više otpisujem na splet okolnosti nego na trenera.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igraci Sitija ni u jednoj utakmici prosle sezone nisu bili tako skoncentrisani i borbeni u defanzivi kao npr. kod one Azarove sanse kad mu je Kosta dodao loptu. Motivisaniji su mnogo vise i to se vidi.

Link to comment

Neverovatno smarate sa tim šiljenjem patke na Murinja, naročito navijači onih par klubova u poredjenju sa kojima Čelsi predstavlja Lekare bez granica. Probajte da kažete neku lepu o Sitiju posle ova dva kola, ne boli i ne košta para.

Siti je jos u ponedeljak proglasen prvakom, nemaju se tu sta trositi reci. Imaju 3 od 5 najboljih igraca u ligi, kad su zdravi i motivisani tesko da ce im neko stati na put. U svakom slucaju draze mi je i njih da vidim kako osvajaju igrajuci napadacki fudbal nego ovi kalkulanti Murinjovi.

 

I definitivno se vidi da je CFC smeksao ove sezone u odnosu na proslu, nema te gladi, nema drakosti s kojom su usli u proslu sezonu. A to se desava i Citiju posle svake titule, izgleda prelazna boljka... Roman bi pod hitno trebao da odresi kesu i da razmrda malo tim sa novom krvlju.

Link to comment

Chelsea igrao mrtav bunker na svakom iole težem gostovanju, prošle sezone i svake druge pod Mourinhom - kalkulanti™ ako se pravimo fini.

 

Broj golova koji su potopili gigante tipa Burnley ili Villa menja gol razliku, ne menja utisak.

Link to comment

Naravno da su kalkulanti u odnosu na siti i da igraju manje napadački. To što napune ponekad neku svonsi 7:0 ne znači puno kad znamo da će murinjo da parkira bus protiv svakog ozbiljnijeg rivala, posebno u gostima.

 

Siti nikad ne parkira bus.

 

Edit - brži vini

Edited by Ruxin
Link to comment

Ma, Mourinho igra onako kako misli da je najbolje da dodje do uspjeha, igrace sa 5 napadaca u jednoj, sa pojacanom odbranom u drugoj utakmici. U vecini utakmica ne igra bunker, vec prosto igra na kontre. 

 

A kad smo kod toga, to je danas bilo prilicno losije kod Celzija nego prosle sezone. 

Link to comment

pa evo danas nije parkirao bus

Parkirao je u prvom poluvremenu, upravo Specijalni lično objašnjava na MOTD. Mislio je da će zadržati clean sheet ako odbrana bude ostala skroz duboko (hence Ramirezova pomoć Banetu i sloboda Kolarova), ali pošto su primili gol morao je da pomeri zadnju liniju više i zato je Zouma ušao umesto Terija - kaže, hteo je da ima na terenu svog najbržeg štopera, taktička izmena.

Link to comment

Ma, Mourinho igra onako kako misli da je najbolje da dodje do uspjeha, igrace sa 5 napadaca u jednoj, sa pojacanom odbranom u drugoj utakmici. U vecini utakmica ne igra bunker, vec prosto igra na kontre. 

 

 

Ma ja gotivim murinja, definitivno nisam od onih koji mu prišavaju bunkeraštvo i smrt fudbala. Čelzi je generalno igrao jako dobar fudbal prošle sezone, a umeli su i biti itekako ofanzivni.

Ali realno niko nema tu tendeciju da odigra katanac sa vrhunskim timom toliko često kao murinjo. Mislim da ko je ofanzivniji između pelegrinija i murinja uopšte nije vredno diskusije.

Link to comment

Upravo to - nema mu se šta zameriti, igra kako hoće da igra. Ljudi kukaju jer vole da kukaju, kukali su i da su katalonski gnomi previše dominantni pa nikom ništa. Ali meni je blesava reakcija na to kukanje - umesto da kažu "da, igra defanzivno, pa šta?" specijalnoljubitelji često kažu "ne, ne, uopšte ne igra defanzivno, pogledajte gol razliku!"

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Parkirao je u prvom poluvremenu, upravo Specijalni lično objašnjava na MOTD. Mislio je da će zadržati clean sheet ako odbrana bude ostala skroz duboko (hence Ramirezova pomoć Banetu i sloboda Kolarova), ali pošto su primili gol morao je da pomeri zadnju liniju više i zato je Zouma ušao umesto Terija - kaže, hteo je da ima na terenu svog najbržeg štopera, taktička izmena.

koji bre bus, aguero se šeta po 16 ko da mu je to patio, 4 puta šutira i konačno iz petog daje. a tek je prošlo 25 ili koliko 30 min. daleko je to od onog busa. dobro je šef objasnio, samo što def. vezni se ne ubiše baš da pomognu, a i ovi pozadi ko da su jeli bunike, klizaju se, saginju se (??), bekovi očajni... mislim kad čovek menja kapitena na poluvremenu, prvi put u 870 utakmica sve ti je jasno. gde john obi mikel!?... prosto, svi su pojedinačno pali za jedan nivo, i zato tim izgleda ovako ko šklopocija. s druge strane, kod sitija kao da su se svi digli za 1 nivo, pa sagna i demichelis izgledaju ko vogts i beckenbauer. siti kad ima yayu u elementu i raspoloženog aguera, teško da tu može da prođe bez trojke. takođe, pelegrini ga je urnisao po levoj strani, jedan kolarov je radio šta je hteo, masa c-šuteva, ivanović loš kao retko kada, čak je i sterlingova impotencija prošla kolko-tolko ispod radara zbog toga.

 

no, ja i dalje tipujem na arse.

Link to comment

da je bukvalno parkirao bus kao prosle godine, pala bi petarda sa ovako raspalim banetom pozadi, dva gola direktno njegova, kejhil isto padavicar. ne znam da li bane ne moze da igra bez terija ali ovaj trash iz drugog poluvremena ne pamtim da je ikada odigrao. city je joga bonito kada igra yaya, zato ih i volim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...