Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na PPP? Još pre dve-tri sezone je bilo OK.

 

Ali ovo sad je idiotska lopta Fabregasa, ne znam šta je trebalo da uradi sa njom.

+1, pas ka Banetu je bio katastrofa...

 

U stvari, za taj gol je Hazard najkrivlji, jer im je otvorio kontru besmislenim driblingom, umesto da vrati Banetu pas, kad je krenuo da utrčava...

 

Ali, sutra će svi brujati kako je Bane kriv za sve...

Link to comment

Dobro deluje Shitty na pocetku, bice zajebani

Narocito ako ona zivotinja na sredini bude igrala cele sezone ovako

Edited by Giggsy
Link to comment

Dobro deluje Shitty na pocetku

Narocito ako ona ziviotinja na sredini bude igrala cele sezone ovako

 

Pa da, dok on ne odrtavi ili ode biće problem. 

Link to comment

Na PPP? Još pre dve-tri sezone je bilo OK.

 

Ali ovo sad je idiotska lopta Fabregasa, ne znam šta je trebalo da uradi sa njom.

 

aha prosle sezone je ivanovic isto dao losu loptu courtoisu koji je nakon toga pogresio i primili smo gol. na ppp-u je tada courtois bio krivac za gol. sada slicna situacija ali nekako ivanovic opet nece ispasti krivac. ppp eksperti. 

 

kao i uvek bio sam u pravu sto se tice ivanovica jos prosle sezone (gde je po mnogima bio najbolji desni bek na svetu :lol:). ovog leta sam bio u pravu za ovu ekipu da bez nekih promena necemo biti konkurentni. ipak, ppp eksperti me uveravali da nisam u pravu. 

 

 

na kraju krajeva bolje ovakvav poraz nego da smo pobedili i da su problemi ostali. ovako ce se mozda nesto promeniti. jedva cekam da cujem ko je sada krivac mourinhu.

Link to comment

aha prosle sezone je ivanovic isto dao losu loptu courtoisu koji je nakon toga pogresio i primili smo gol. na ppp-u je tada courtois bio krivac za gol. sada slicna situacija ali nekako ivanovic opet nece ispasti krivac. ppp eksperti. 

 

kao i uvek bio sam u pravu sto se tice ivanovica jos prosle sezone (gde je po mnogima bio najbolji desni bek na svetu :lol:). ovog leta sam bio u pravu za ovu ekipu da bez nekih promena necemo biti konkurentni. ipak, ppp eksperti me uveravali da nisam u pravu. 

 

 

na kraju krajeva bolje ovakvav poraz nego da smo pobedili i da su problemi ostali. ovako ce se mozda nesto promeniti. jedva cekam da cujem ko je sada krivac mourinhu.

 

I, for one, am glad you were right all along. :)

Link to comment

Kaže Jose utakmicu je dobio bolji tim u prvom poluvremenu, ali u drugom je Čelsi bio bolji. Ne znam koju utakmicu je on gledao, ali drugo poluvreme su izgubili sa dva gola razlike.

 

"Three-nill is completely fake. Chelsea was the best team whole second half. They make a change, take attacking player off, because Chelsea has all the ball. We controlled them totally. But that was not enough." :cry:

 

"For me, won the best team in the first half." :Hail:

 

"To bring Demichelis in is a defensive change, an intelligent change, like those people criticize me for all the time." :nobles:

 

"If you are punished by your players' mistakes, you deserve to be punished." :cry:

 

Dva crvena kartona je trebalo da dobije City, kaže, Fernandinho i Yaya. Kaže takođe da Terry nije povređen, on je odlučio da ga zameni. Zašto? "I'm the one who gave him a chance at Chelsea." :blink:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

uini najveci mourinhov fan

 

 

@jc

 

bitno je samo koji smo na tabeli nakon poslednjeg kola.

 

 

stigao baba.

Edited by 189-
Link to comment

Terry nije povređen, on je odlučio da ga zameni. Zašto? "I'm the one who gave him a chance at Chelsea." :blink:

 

"ja sam te rodio, ja ću i da te ubijem"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...