Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, ali prvo ovaj treba da kaze da hoce nekog

A uopste mi ne deluje tako

 

Da, u pravu si, u stvari. Nista, ako sa ovom odbranom nastavimo, od trofeja, bilo kog, možemo da se pozdravimo. Naravno da nam treba CB. 

Link to comment

Lako je Murinjovim protivnicima za titulu. Oni ne moraju da daju dva regularna gola da bi im jedan priznali!

 

nista sto se nije desavalo i prosle sezone

Link to comment

Da, u pravu si, u stvari. Nista, ako sa ovom odbranom nastavimo, od trofeja, bilo kog, možemo da se pozdravimo. Naravno da nam treba CB.

Cini mi se da je napadac u ovom trenutku urgentiji, bez jos jednog spica ne pise se dobro, na CB cemo se nekako i pokrpiti jbg...

Edited by ducca
Link to comment

^A tako su lepo razmontirali Citija. Ne znam samo koji je to cist gol ponisten, sad je Viskovic postao verodostojniji od usporenog snimka?

Edited by ducca
Link to comment

"Čist gol" :isuse: Ofsajd Ramiresa jeste bio sporan, delovalo je kao da su u liniji ali to su one najsitnije greške, jbg.

 

Ne znam zašto Pelegrini vadi Navasa, bio je neuporedivo korisniji nego 75-Million-Dollar Boy.

 

Brodgersara na tribinama! :Hail:

Link to comment

 

Ni govora o opsajdu

 

E jebiga, ako je ono dokaz da kradu Chelsea, onda stvarno... Ono je bila linija, sto smo mi mogli vidjeti na usporenom snimku, sudija nema taj luksuz.

Link to comment

^A tako su lepo razmontirali Citija. Ne znam samo koji je to cist gol ponisten, sad je Viskovic postao verodostojniji od usporenog snimka?

Pa valjda vidis na usporenom da nije ofsajd

 

Mada nije da je celzi zasluzio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...