Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Е, баш ми жао што сам пропустио да се укључим у твоју непристрасну и објективну дискусију о Вест Хему коју си крајње непристрасно и објективно започео ускликом "Пуни шунку!".

 

Не знам шта су ти ружно у животу урадили, али и да нису, скроз је у реду да их мрзиш и пљујеш. Само немој, молим те, да у том процесу глумиш објективну публику пошто са њом - када је Вест Хем у питању - никада ниси имао везе.

ko je rekao da sam objektivan? navijao sam za lester, imam i razloge za to, a da su ih napunili jesu. i to ne znači da mrzim west ham, samo ne volim da vidim da se nazivaju pilićarima oni koji te kod kuće pobede, eto samo zato što su pobedili. ako im nekad i poželim nešto loše, to može samo da bude zbog njihovih bogomdanih fanova.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Видим да те коснуо термин "пилићарски" као да си се лично из јајета излегао. Погледајмо зато како је оригинално искоришћен:

 

Наравно да јесте црвени за Адријана, ко осим оног дебила од коментатора то спори?

 

Марез опасан играч. Биће к'о прошлогодишњи Боласи из Паласа, једино што је пилићар када је у питању крађа времена.

Ако нешто не разумеш шта пише, питај. Глупо је да се свађаш са нечим што си истриповао да је речено. Тако упадаш из грешке у грешку, од којих је најмања погрешна употреба речи "Богомдан".

Link to comment

pa ja to nisam ni video, care. pričao sam sa sundanceom, tebe nisam ni konstatovao. ali svejedno ti upadaš misleći da se priča o tebi, što dobro govori o tome koliko sam pogrešio sa terminom "bogomdan"

Link to comment

Наравно да јесте црвени за Адријана, ко осим оног дебила од коментатора то спори?

 

Марез опасан играч. Биће к'о прошлогодишњи Боласи из Паласа, једино што је пилићар када је у питању крађа времена.

ah, nije valjda da su krali vreme... aj da nismo nikad gledali west ham ili kog god drugog da to radi

Link to comment

mozda je tebi to okej, ja ne pamtim kad je neka ekipa u Premier ligi onako kolektivno krala vreme i padala na najmanji dodir celo poluvreme kao ovi pilicari,

možemo ovako do sutra, žao mi je, ali nije o tebi

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Јеботе, Моцо, погледај време када су постована та три поста, па онда реци шта је одговор на шта. Не знам да ли си цирке или си само устао на леву могу, али знам да не можемо овако до јутра јер ми је снажно досадило да причам са тобом. Или не причам, како ти драго. :smoris:

Link to comment

Ranijeri jbt. Jos samo fale Bijelsa i Klop i da trio retarda dodje u najbolju ligu na svijetu.

 

Sutra Murinjo drzi cas Pelegriniju. Opet!

Edited by MiddleClass
Link to comment

 

Asked, ahead of Sunday’s clash with Manchester City, whether he was surprised that Blues boss Manuel Pellegrini is still in a job, Mourinho replied:

“Why? Some other clubs are disappointed for 15 years and the manager is the same.”

Link to comment

Ranieri je odlican trener. Ko kaze drugacije nema pojma.

 

Nesumnjivo je dosta bolji od nekog prosečnog uvreženog mišljenja, samo mislim da treba izvesno razumevanje imati i za ljude koji ga ne mirišu previše. Drugi mandat u Valensiji je bio prilično jeziv, a kad se uzme u obzir da je zajebavao Aimara, a sa druge strane kupio kilo nuklearnog otpada iz Serie A (ovde izuzimam Fiorea, a posebno moram napomenuti 1 Bernardo Corradija koji je svakako jedan od najgorih centarforova koje sam imao "čast" da gledam) nije da nema razloga za određenu dozu hejta....

Link to comment

Проблем је само што су Кресвел и Џенкинсон најокретнији и најбржи бекови у историји Вест Хема. :lolol:

 

Ova formacija u kojoj su praktično sva četiri igrača koji igraju u sredini terena klasični vezni fudbaleri iziskuje kvalitetne bekove. Ja sam neko ko preferira što više kvalitetnih veznjaka i kreaciju igre i ova formacija može biti jako uspešna, ali će joj količina uspeha (pored uigranosti) zavisiti upravo od ovoga što smo danas gledali. Jenkinson je imao na boku puno prilika i nije položio test. Dosta je delovao tromo i neodlučno. Cresswell se skoro nije ni pojavljivao na meču. Neko mora da eksplatiše dobar rad u veznom redu.

 

Da se ogradim, nisam gledao veći deo Ip, ali WHU je delovao fino u IIp.

Link to comment

Mesčini da je čak i Višković dobro primetio da su Cresswella stalno udvajali pa nije ništa uradio a Jenkinsona je čuvao samo levi bek Lestera i pride mu ostavljao prostora koliko voli i ovaj nije ništa uradio. Bila je jedna situacija u drugom poluvremenu kada je Cresswell ostao 1 na 1 u ćošku, zaobišao je lika iz mesta tako elegantno da je ovaj ostao da blene kao tele u tribinu, nije stigao čak ni da proba da se okrene i potrči za njim.

Link to comment

Moralno pravo na transfere, jbt :Hail:

 

“The board has worked so well over the years in making money with sales that if somebody has the right – the moral right – to do that, then I say that Chelsea is one of them.

 

"If one day Chelsea wants to make a very important buy Chelsea has economical conditions for that and also moral conditions for that.”

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...