Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uopšte nije problem u prelaznom roku i u kvalitetu ekipe, nakupovali su gomilu dobrih igrača

 

problem je što im je trener idiot, hvala pedru da se neko setio otvoreno da kaže

Link to comment

Šefe mislim da nije dovoljno dobar da bi pravio razliku. Barsin trio u napadu ga je prosle sezone zalepio za klupu. Kazem da je podignuta prevelika prasina a nije u pitanju tako dobar "konj".

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Zalepio ga trio Messi-Suarez-Neymar za klupu, znači bušan kurton.

 

Ako neće kod LVGa sumnjam da je dovoljno lud da hoće kod Rodžersare. Mada ovo što sad kenja je navodno vezano za to što se LVG iživljava nad Valdezom koji mu je kao drug.

Link to comment

Šefe mislim da nije dovoljno dobar da bi pravio razliku. Barsin trio u napadu ga je prosle sezone zalepio za klupu. Kazem da je podignuta prevelika prasina a nije u pitanju tako dobar "konj".

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jes da su Weenie i Arle vec rekli, ali... Govorimo o 3 od mozda 5 najboljih igraca na svijetu?

 

Ne postoji mnogo klubova u kojima Pedro ne bi, ne pravio razliku, nego bio najbolji igrac. 

Link to comment

Manchester United’s potential move for Pedro has stalled as he considers the managerial style of Louis van Gaal.

 

Uuu sekto, šta vam je rekooo...

 

Normalan čovek, poslušao me.

Link to comment

Pedro najbolji igrac?! Udarilo sunce u glavu, valjda, sta li?!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ko je rekao da je Pedro najbolji? 

Mislim, jeste jedan od najbojlih igraca, a to sto nije dobar kao Neymar, Messi i Suarez - to mu je zajednicko sa skoro svim igracima na svijetu.

Link to comment

Ko je rekao da je Pedro najbolji?

Ne postoji mnogo klubova u kojima Pedro ne bi, ne pravio razliku, nego bio najbolji igrac.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja recimo nisam baš ubeđen da bi Pedro bio najbolji igrač u engleskim timovima iz vrha. Možda bi mogao da postane, ali nikakve garancije nema. Mogao bi da mu se desi ADM scenario, ili Jesus Navas scenario, ili čak i Balotelli scenario.

Link to comment

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mmmkay, to nije isto sto i najbolji igrac, ali nebitno, u svakom slucaju je tacno. 

Link to comment

Ja recimo nisam baš ubeđen da bi Pedro bio najbolji igrač u engleskim timovima iz vrha. Možda bi mogao da postane, ali nikakve garancije nema. Mogao bi da mu se desi ADM scenario, ili Jesus Navas scenario, ili čak i Balotelli scenario.

 

Kod Van Gala? Sanse su veoma velike, da.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...