Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako se Utd nije pojacao ne znam ko jeste. Muslinovski ce ih LVG voditi do kraja. Meni je to simpa!

 

Pojacanja ok, nemam im sta prigovoriti, mada bi jos neke pozicije mogle biti ojacane(pokrivene).

Ako cemo sa gomilom ulozenih para, dobijati 1-0, 2-0, ove pacerske ekipe, onda je bolje i da ne igramo. Ne ocekujem da svaki put zavalimo petardu, no neki gol vise, ne bi falio. Ja kada gledam ove moje i neke jos jace timove(Real, Barsa), ocekujem da vidim spektakl, na vecini meceva koje ti timovi odigraju, a ne neko defanzivno lelemudjenje.

Link to comment

Pojacanja ok, nemam im sta prigovoriti, mada bi jos neke pozicije mogle biti ojacane(pokrivene).

 

Ulazimo u sezonu sa špicom koji je praktično 2 godine u padu forme, i Hernandezom koji je odigrao koliko mečeva da ne kažem minuta u poslednje 2 sezone? I praktično bez uigrane standardne zadnje linije, tj centralnih bekova. Prelazni rok je bio dobar ali daleko od toga da je dovedeno sve što treba, mi nema teoretske šanse sa ovim timom da uzmemo titulu, apsolutno nikakve.

Link to comment

Manchester United’s potential move for Pedro has stalled as he considers the managerial style of Louis van Gaal.

 

Uuu sekto, šta vam je rekooo...

Link to comment

Ma jebo vas Pedro, vise, muka mi je od cele te sage vezano za njega. Kao da je Ronaldo u pitanju. On da je dovoljno dobar ne bi sedeo na klupi. Cuj Pedro :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...