Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Tupim ja dva meseca. Nema teorije da se oslonimo na debeljka, jednostavno nema. Treba nam neka masina, narocito zato sto je pitanje kada ce se Memphis probuditi

 

Slažem se, bio sam u krivu pre par nedelja.

 

uopste mi se ne svidja kako se ponasa Depaj

 

Slažem se generalno. Povremeno demonstrira kurcobolju, a to ne verujem da će mu bilo ko tolerisati.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta vi ljudi pisete? Jel Runi imao 5 sansi i svaku promasio? Jel MDP usrao 3 zicera? Jel vi vidite da osim Darmijana i donekle Smolinga niko nista ne igra. U prvoj tekmi nas™ je golman spasao poraza, u drugoj sreca sto Vila nije imala ozbiljnu sansu. Gol je dosao kao solo potez Mate koji je spojio sa golom Januzaja a ovaj kroz sumu nogu nasao put lopti u mrezu (cak se malko lopta i odbila od jednog Vilinog igraca).

 

Al poenta svega je da su Runi i MDP losi i da je prisutna doza kurcobolje kod obojice...mos misliti.

Link to comment

 

Memphis TENK Depay:

 

 

2a901a9a00000578-0-memph.jpg

 

 

Kakva ce ovo zver da bude u EPL  :misko: 

 

 

Ma običan attention whore, oblači se kao klovn i sere gluposti, a na terenu ga hvala bogu nema nigde.

 

 

Link to comment

Sta vi ljudi pisete? Jel Runi imao 5 sansi i svaku promasio? Jel MDP usrao 3 zicera? Jel vi vidite da osim Darmijana i donekle Smolinga niko nista ne igra. U prvoj tekmi nas™ je golman spasao poraza, u drugoj sreca sto Vila nije imala ozbiljnu sansu. Gol je dosao kao solo potez Mate koji je spojio sa golom Januzaja a ovaj kroz sumu nogu nasao put lopti u mrezu (cak se malko lopta i odbila od jednog Vilinog igraca).

 

Al poenta svega je da su Runi i MDP losi i da je prisutna doza kurcobolje kod obojice...mos misliti.

 

Kod Runija je first touch postao trajan problem. O, ne bojim se ja, daće on npr 13-15 golova i ovako, samo što to nije dovoljno za prvog strelca Uniteda. Ono što mu ne sporim je da se bori. S druge strane, Memphis ponekad zaključi da i ne mora da se cima, doduše manje danas nego u prvom kolu. Za to što nema šansi...jbg ne znam koga da krivim do taktike. Jeste mi 4-2-3-1 omiljeni sistem, ali to ne znači da ovo 2 treba da budu dva DM-a, nego jedan od njih treba da bude B2B. Ali jbg, znamo svi da je našu centralnu odbranu potrebno maksimalno zaštiti.

 

Inače, osim ove dvojice, Shaw mi je isto bio ok, Mata je Mata, gubiće lopte, teško će izdržavati fizički pritisak, ali, jbg, napraviće ili će dati gol. Carrick standardan, Schmidfield ipak mali ispod očekivanja (obojica). Herrera uvek dodaje "probojnost", ali je danas bio malo haotičan. 

Edited by MancMellow
Link to comment

 

Svaka cast za pozornost na casu. Ali to nista ne dokazuje, decko fizicki jeste zver ali mu je attitude a bogme i pristup utakmici krajnje zabrinjavajuc.

Link to comment

Kod Runija je first touch postao trajan problem. O, ne bojim se ja, daće on npr 13-15 golova i ovako, samo što to nije dovoljno za prvog strelca Uniteda. Ono što mu ne sporim je da se bori. S druge strane, Memphis ponekad zaključi da i ne mora da se cima, doduše manje danas nego u prvom kolu. Za to što nema šansi...jbg ne znam koga da krivim do taktike. Jeste mi 4-2-3-1 omiljeni sistem, ali to ne znači da ovo 2 treba da budu dva DM-a, nego jedan od njih treba da bude B2B. Ali jbg, znamo svi da je našu centralnu odbranu potrebno maksimalno zaštiti.

 

Inače, osim ove dvojice, Shaw mi je isto bio ok, Mata je Mata, gubiće lopte, teško će izdržavati fizički pritisak, ali, jbg, napraviće ili će dati gol. Carrick standardan, Schmidfield ipak mali ispod očekivanja (obojica). Herrera uvek dodaje "probojnost", ali je danas bio malo haotičan. 

 

Mata neka pošalje 2, 3 pasa kao onaj pred kraj za Depaja i to je od njega dosta. Pogotovu kod lvg gde će imati 16 zadnjih veznih iza sebe da ga brane, kako stvari stoje :(

 

Ovo danas je... Tja. Mene recimo (jako) nervira sledeće: Mi smo kao man utd, jedan od najboljih klubova na svetu, oni bi rekli i najbolji, para i titula i trofeja ne zna se. Počinje sezona, nama centralnog beka igra čovek koji to po prirodi uopšte nije. Meni je to toliko amaterski pristup timu, ambicijama, taktici i koječemu da nemam reči da opišem. To je sramota. Šta čekate? Da puknemo 5, 10 bodova, da dovedu nekog? Strašno.

 

Meni Runi već dugo nije ono što je nekad bio. On voli da se vraća po loptu, i iako ima nenormalno precizan pas na 40+ metara, nama treba sidraš da dobije loptu, obrne, razgrne, sam sebi napravi poziciju, ili barem kao opcija više uz nekog manje isturenog. Darmian je odličan u odbrani (bogu hvala), ali u napadu nije opcija. Par puta je pravio višak, ali su mu rutinski uzimali loptu ili je i sam loše ili slabo prosleđivao. Mutant njega i Rafaela bi bio najbolja opcija. 

 

Šteta što ga Depay nije stavio, značilo bi mu dosta, ali verujem u njega. Samo da se ne ispostavi da je neka prepotentna šabančina.

 

Da ne duljim, ovo danas je onako... Skoro pa rutinski, ali protiv jačih... Strepnja mi jača od nade. Videćemo.

Link to comment

Svaka cast za pozornost na casu. Ali to nista ne dokazuje, decko fizicki jeste zver ali mu je attitude a bogme i pristup utakmici krajnje zabrinjavajuc.

 

Dokazuje da nije preporucljivo trcati pred rudu.

 

@ Manc

 

Mata je world class igrac i on sigurno nije zaboravio da igra fudbal, mozda mu je prosla sezona bila slaba , ali ovu je sasvim dobro startovao. Samo da ga LVG prebaci levo i nema brige.

Link to comment

Sta vi ljudi pisete? Jel Runi imao 5 sansi i svaku promasio? Jel MDP usrao 3 zicera? Jel vi vidite da osim Darmijana i donekle Smolinga niko nista ne igra. U prvoj tekmi nas™ je golman spasao poraza, u drugoj sreca sto Vila nije imala ozbiljnu sansu.

 

 

I naoružajte se živcima. United će imati dosta pobeda ove sezone ali će bar 90% njih biti identične ovoj.

Link to comment

Blind je igrao stopera u akademiji Ajaxa, zatim je prebacen na LB a kasnije na DM.

 

Nije stvar u tome, statistike od sinoć su mu fenomenalne. Mene nervira pristup kluba koji dozvoli sebi da uđe u prvenstvo bez adekvatnog igračkog kadra a para se ima na pretek. Klub koji puca na prvo mesto u najtežoj ligi na svetu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...