Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prenosi SK 3.

 

Inace ako je Januzaj u timu umesto Janga sumnjam da je LVG odustao od Mate desno i Mefisa u sredini sto deluje totalno pogubno.

 

 

edit: Ako se covek vec lozi na Inside forward gde stavlja Matu (levak na desno) a Janga (desnjaka levo) onda se ocekuje da bekovi mnogo vise doprinesu ofanzivi a nesto ne vidim da je Darmian sposoban za 10+ asistencija (Luk Sou je pokazao prosle sezone da svakako nije). Sa druge strane moguce je da ce Januzaj veceras igrati AMC obzirom da je to igrao vecim delom u U21 timu.

Ali ja sam ubedjen (bar gledajuci Memifsa u PSV) da bi najbolje bilo da Jang igra AMR, Memfis AML a Mata AMC. I vrtecu to pred svako kolo sve dok me LVG ne cuje :fantom:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Prenosi SK 3.

 

Inace ako je Januzaj u timu umesto Janga sumnjam da je LVG odustao od Mate desno i Mefisa u sredini sto deluje totalno pogubno.

 

Ma samo cuva Younga za utorak i to je sve

Link to comment

Prenosi SK 3.

 

Inace ako je Januzaj u timu umesto Janga sumnjam da je LVG odustao od Mate desno i Mefisa u sredini sto deluje totalno pogubno.

 

Jok, potvrdio sad na sky-u da je Adnan 10-ka.

Link to comment

.

Ali ja sam ubedjen (bar gledajuci Memifsa u PSV) da bi najbolje bilo da Jang igra AMR, Memfis AML a Mata AMC. I vrtecu to pred svako kolo sve dok me LVG ne cuje :fantom:

Kakav Young jbt?!

 

Ne svidja mi se ovo sa Januzajem na 10, dokle ce se vise eksperimentisati. Potpuno lud covek. Zivo me zanima da dovede Mesija koju bi mu poziciju izmislio, to bi bila epika. Verovatno na krilo da centrira Runiju ili Chicharitu eventualno.

Link to comment

Kakav Young jbt?!

 

Ne svidja mi se ovo sa Januzajem na 10, dokle ce se vise eksperimentisati. Potpuno lud covek. Zivo me zanima da dovede Mesija koju bi mu poziciju izmislio, to bi bila epika. Verovatno na krilo da centrira Runiju ili Chicharitu eventualno.

 

Strasan Jang jbt. Onaj Jang koga LVG stavlja u prvih 11, nisam ga ja tamo stavio niti bih da se pitam, samo komentarisem trenutno stanje.

 

 

edit: Gojko :wub:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...