Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto još smaraju sa tim isforsiranim demonstracijama fer pleja, zar nije od pre par sezona pravilo da se igra dalje u slučaju nečije povrede sve dok sudija ne prekine, a posle kad nastave lopta ide timu koji je poslednji imao posed? Zar nije to trebalo da iskoreni idiotski običaj izbacivanja u aut i konsekventnog vraćanja poseda, koji je dosadio i bogu i ljudima?

Link to comment

Ma videcete ljudi da je sex u pitanju (isplivace to pre ili kasnije), meni je Azar bio prvi na umu vise zbog hypea oko fantazija, sl mozda je i Bane.

@ ducca

Skols bi mogao komotno i u prvih 11 da se vrati.

Da imam uvid u kaznenu evidenciju od 2030.godine pa do 2060. rutinski bih znao koga je kresnuo Terry. :fantom:

 

Scholes bi bez Fergusonovog uticaja kod sudija u danasnje doba svako malo pauzirao zbog kartona. Njegova slika stoji pokraj fraze "mistimed tackle".

 

 

Inace, Rosicky out 2 mjeseca. :( Rano je pocelo i ove godine.

Link to comment

Scholes bi bez Fergusonovog uticaja kod sudija u danasnje doba svako malo pauzirao zbog kartona. Njegova slika stoji pokraj fraze "mistimed tackle".

 

 

 

:torbica:

Link to comment

ispala je glupa sa facebook postom.

 

pazi, ja ne spadam u Specijalnomrzitelje, al ovo je prvi put da sam se stvarno zapitao dal zna šta radi... Ako je stvarno ispizdeo samo zbog ovog uletanja u teren, a ne zbog neke zakulisne priče pa je ovo samo povod, onda je totalno omašio. Čak nisam sklon ni da je to uradio da bi skrenuo pažnju sa rezultata jer...jbg, prvo kolo, igrač manje, niko ne bi drami nešto mnogo

Link to comment

Ne bi niko dramio sad, ali sledeći je City - ako bi tu ispušili bilo bi CHELSEA IN CRISIS!!! na sve strane.

 

Ovako će se mesec dana drviti o velikoj misteriji, šta je Specijalni mag hteo da kaže, ko se i kako o njega ogrešio, da li je uopšte dozvoljeno da fizioterapeut ne dođe da pomogne igraču kad ga sudija pozove... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...