Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

ja nekako i dalje mislim da vas jedino može 1 zdrav Sturridge da uvede u top 4. Ako bi recimo okačio štake o klin na jedno 6 meseci sve je moguće... Da, znam da imate "Ćavija" i Ilarija, ali...potrebno je i da to bude neko ko može da odradi posao sa bar 75% kao i first choice. Ne znam...

Уколико Бентеке убаци 15+ близу је Ливерпул да буде у прва четири. Мени Илари и Гомез изгледају као два врло солидна изненађења оонако играчки, као ономад Кутињу и Стуки за кога мислим да је завршио каријеру. Јако је битно колико дуго ће ово форисрање Ибеа да траје.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уколико Бентеке убаци 15+ близу је Ливерпул да буде у прва четири. 

 

Samo u prvenstvu? Videćemo...

Link to comment

Pa ovaj ga je u subotu utešio za sve pare. Prvi gol ajde, ima onoliko golmana koji periodično izlete u prazno, ali ona reakcija kod drugog gola i kako je laganim poklekom ispratio loptu koja mu je opušteno bila u dohvatu ruke...

Ne branim Cecha (nije branio ni on mene u nedjelju) no kod drugog gola su reakcije Chamberlaina, Koscielnyja i Cazorle bile anfakinbilivibl™. Pa jebemu mater, postoji li ikakav skauting protivnika, ukucaj Zarate u YouTube i naci ces onoliko golova izvan 16. Ova dva kretena Kos i Santi opusteno pustaju Zaratea da sutira bez ikakvog pokusaja bloka, Kos pokriva jaja, a Caz pratio sutiranje pogledom covjeka koji bi radije gledao Marvinovo pisanje carsafa u real-timeu nego bio na terenu.

Link to comment

mozda nije pristala da je obljubi Terry :fantom:

Ma videcete ljudi da je sex u pitanju (isplivace to pre ili kasnije), meni je Azar bio prvi na umu vise zbog hypea oko fantazija, sl mozda je i Bane.

 

@ ducca

 

Skols bi mogao komotno i u prvih 11 da se vrati.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ne branim Cecha (nije branio ni on mene u nedjelju) no kod drugog gola su reakcije Chamberlaina, Koscielnyja i Cazorle bile anfakinbilivibl™. Pa jebemu mater, postoji li ikakav skauting protivnika, ukucaj Zarate u YouTube i naci ces onoliko golova izvan 16. Ova dva kretena Kos i Santi opusteno pustaju Zaratea da sutira bez ikakvog pokusaja bloka, Kos pokriva jaja, a Caz pratio sutiranje pogledom covjeka koji bi radije gledao Marvinovo pisanje carsafa u real-timeu nego bio na terenu.

 

A Oxi pre toga krenuo u trk, izgubio loptu i u fazonu "e jbg"

Link to comment

Ma videcete ljudi da je sex u pitanju (isplivace to pre ili kasnije), meni je Azar bio prvi na umu vise zbog hypea oko fantazija, sl mozda je i Bane.

 

@ ducca

 

Skols bi mogao komotno i u prvih 11 da se vrati.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

medijska frka je napravljena samo zato sto se tu radi o mourinhu i o sexy™ lekarki.

Link to comment

medijska frka je napravljena samo zato sto se tu radi o mourinhu i o sexy™ lekarki.

Sasvim tačno, ali ti verovatno ne priznaješ da je Mourinho upravo tu frku svesno izazvao svojom suludom odlukom.

Link to comment

Sasvim tačno, ali ti verovatno ne priznaješ da je Mourinho upravo tu frku svesno izazvao svojom suludom odlukom.

 

zasto ne priznajem. verovatno si propustio moj danasnji post na ovu temu.

 

inace je sudija dopustio mt da udje u teren, mourinho nije ni pomisljao na to. onda kad je video totalno je popizdio. pa rantovao medijima. ko zna sta mu je u glavi i koji mu je krajnji cilj svemu ovome. da li se radi samo o mt ili ima tu jos necega. kad se radi o mourinhu nista nije slucajno. moglo se ovo resiti u 4 zida ali mourinho ocigledno nije hteo. njemu izgleda i dalje ne smeta da dve nedelje pre zatvaranja prozora mi imamo samo 5 defanzivca u prvom timu.

Link to comment

Nisam propustio, rekao si da je Specijalni bio malo nervozan pa je to iskalio na medicinarima, te da nije trebalo da dozvoli da to iscuri u medije :D

 

To je otprilike 100% suprotno od ovog što ja kažem - nije uopšte slučajno pogrešio nego je svesno hteo da izmisli sočnu i glupu priču kojom bi se mediji radije bavili nego lošom prvom utakmicom Čelsija.

 

BTW, naravno da je sudija dao dozvolu MT da uđu u teren (kao što bukalno svaki put da dozvolu), i naravno da to nije promaklo Mourinhu. Čovek je sto godina trener, zna vrlo dobro kada i kako fizio utrčava, zna da nemaju izbora kad ih zovu. Nije ni neuk ni glup.

Link to comment

malo mi je neverovatno da mourinho onako reaguje ako zna da ce mt uci na teren. nisam ga cesto vidjao ovako besnog. sumnjam da je ovde bas glumatao.

 

kao sto rekoh ko zna sta mu je u glavi. nije ni iskljuceno ovo sto ti kazes, pogotovo sto se vec sluzio takvim taktikama. bolje bi bilo da je pizdeo na sudije. ili to cuva za kasnije.

jedva cekam da cujem novi izgovor ako dodje do kiksa u cityju™

Link to comment

Izgleda da dolazi Otamendi na Trafford, sad će valjda malo da splasne kuknjava kako je tim najslabiji u ligi a odbrana tanja od one koju ima Borac iz Čačka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...