Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pretpostavljam da ce uskoro da promeni sredinu posto je ocigledno pukla tikva, da l zbog Costinih tetiva, da l zbog twita u kom se zahvlajuje na podrsci, ili zbog Murinjovog ego tripa, jebem li ga... Tek i te kako ce biti zainteresovanih klubova da prigrabe takav marketinski dragulj.  

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ovaj ga je u subotu utešio za sve pare. Prvi gol ajde, ima onoliko golmana koji periodično izlete u prazno, ali ona reakcija kod drugog gola i kako je laganim poklekom ispratio loptu koja mu je opušteno bila u dohvatu ruke... pa to je bilo u rangu golmana iz PTT 1. lige Srbije. Ako je samo do Cecha, Murinjo može da se opusti i posveti rivalstvu sa Etihadom pošto Emirati neće biti problem ove sezone.

 

pa nije samo do toga je arsenal sada konkurent nego je cenim wenger bio poslednji kome je mourinho hteo prodati svog igraca. ne svidja mu se to sto se abramovich umesao u transfere.

Link to comment

Ne pratiš beowl, Arse PPP navijači su negde pretprošlog leta prošli kroz pobunjenički period kad su odnosi sa Wengerom maksimalno zahladneli, a onda im je kupio Ozila pa je došlo do postepenog otopljavanja. Sad još traje ta interglacijacija.

 

Poređenja radi, LFCPPP kuknjava po Rodgersu je bila na minimumu pre dve sezone kad je Suarez zamalo uzeo titulu, tada smo se sporili samo oko pravog načina za odavanje počasti velikom vođi blistavoga zubala. Trenuno smo koliko mogu da procenim u cautious pessimism fazi, a protiv Stokea je BTW tim odigrao katastrofalno loše.

 

Man Utd sektu i Chelsea one-man-show ne pratim, ko zna šta oni piskaraju.

Кукало се око Ливерпула и када је Суки са Стукијем разбијао све живо. Напрпсто у случају Луверпула винизација достиже своју кристално чисту форму. Најбоље је да се упореди са писањем Секте овде. Два света.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pitam se ko je sledeca nerealna meta na koju ce se potrositi jos vremena i par novinskih stubaca...

 

Ne mora neka nova. Blizi se kraj roka, znaci tu je dobra stara prica o Ronaldu

Link to comment

Кукало се око Ливерпула и када је Суки са Стукијем разбијао све живо. Напрпсто у случају Луверпула винизација достиже своју кристално чисту форму. Најбоље је да се упореди са писањем Секте овде. Два света.

U je, dobro je da sekta ne viniše.

 

Kad je Suki sa Stukijem razbijao, kukalo se konstruktivno: "Drugarice i drugovi, želeo bih da istaknem da je drug Brendan danas zajebao po tačkama A, B, C, i D. Očekujem da sledeće nedelje drug Brendan uvaži kritiku i uskladi svoje delovanje sa stavovima partije." I obično je uvažavao! Posle se to otelo i krenulo sa Lallanama i Lovrenima i L'Markecima...

Link to comment

Gaitan, naravno. Mitsko biće koje obitava u hodnicima poslednjih dana Unitedovih prelaznih rokova.

Taj ce i kad umre da se dovodi u vezu sa nama™

 

Inace bese juce naslov tipa Lucas Biglia blizu Utd-a :lol:

Link to comment

U je, dobro je da sekta ne viniše.

 

Kad je Suki sa Stukijem razbijao, kukalo se konstruktivno: "Drugarice i drugovi, želeo bih da istaknem da je drug Brendan danas zajebao po tačkama A, B, C, i D. Očekujem da sledeće nedelje drug Brendan uvaži kritiku i uskladi svoje delovanje sa stavovima partije." I obično je uvažavao! Posle se to otelo i krenulo sa Lallanama i Lovrenima i L'Markecima...

За ред величине мање винишу него ми. Ми чак имамо ™ за термин. -_-

Пошто сам други пут погледао утакмицу са Грнчарима. никако не могу да се отмем утиску да онако превентивно винишеш™. Од свих конурената, само је Сити играо боље, Секта је била очај, Челси и Арсенал лечка бољи, тако да за кукњаву има времена. Роџерсара је наравно морао да стави Лалану и Ибеа, јер су они је ли таленат томаћи, шатро један репрезентативац, а други будући, који збиља немају шта да траже у првих 11. Џан позади, Милнер и Хендерсон да трчкају около, два Бразиоца иза Бентекеа, пристојно изгледа. Мали Гомез ми се свидео, јак је, брз, висок, има срца, мислим да су са њим погодили. Ја Фирмиња нисам гледао по Немачкој, али изгледа напаљен, трчи на све стране врши притисак™, и вишак™, Бентеке је за високог играча солидан техничар. Успут Стоук је тим који нам скоро лежи колико Челзи са Мурињом. Добије се идућа, још буде неких пристојних резултата, креће да се прича о моментуму и сав тај џез. Са психолошке стране то може да буде јако битно имајући у виду распоред.

Link to comment

Sve si u pravu, samo što je veliko pitanje da li i Rodgers to tako vidi. Lallana mu je, recimo, počeo bukvalno svaku pripremnu utakmicu dok su se svi ostali menjali. (Marković je počeo onu prvu, dao gol, i onda nestao sa lica zemlje do kraja priprema.) Do sada se uvek igralo sa samo dva CM, osim jedne koju je Allen počeo pa se povredio. Otprilike 98% komentara po internetu tvrdilo je isto što i ti (i ja), da treba da igra Can iza Milnera i Hendersona a napred samo dvojica AM, preferably Brazilci... još kad bi Rodgers pokazao spremnost da te konstruktivne predloge primi k znanju <_<

 

Svaka ti čast što si dva puta gledao Stoke utakmicu, možda možeš da potvrdiš - meni se čini da za 90 minuta nisu stvorili pristojnu šansu.

Link to comment

Menščini™ da smo™ počeli da igramo nešto nalik na fudbal tek pošto smo poveli, daklem, u zadnjih™ par minuta...

 

(naravno, gledao sam samo jednom, a i to jedva)

Link to comment

Sve si u pravu, samo što je veliko pitanje da li i Rodgers to tako vidi. Lallana mu je, recimo, počeo bukvalno svaku pripremnu utakmicu dok su se svi ostali menjali. (Marković je počeo onu prvu, dao gol, i onda nestao sa lica zemlje do kraja priprema.) Do sada se uvek igralo sa samo dva CM, osim jedne koju je Allen počeo pa se povredio. Otprilike 98% komentara po internetu tvrdilo je isto što i ti (i ja), da treba da igra Can iza Milnera i Hendersona a napred samo dvojica AM, preferably Brazilci... još kad bi Rodgers pokazao spremnost da te konstruktivne predloge primi k znanju <_<

 

Svaka ti čast što si dva puta gledao Stoke utakmicu, možda možeš da potvrdiš - meni se čini da za 90 minuta nisu stvorili pristojnu šansu.

Збиља не знам да ли Роџерсара тако види, изгледа да је велики притисак да се исфорсира дијете Грујица  Ибе као неки контрапункт куји Видосави Рахитичном, што око клуба, што генерално у фудбалској јавности на Острву. Пошто је Ибе најобичнији бик, који може да игра само бека или да статира на крилу, доласком Клајнаре јасно је да ће да жрвтују Марковића, и да успоре чак и Фирмиња, покушавајући да изгурају тај пројекат, наша деца из Нигерије. Тим збиља није имао правих шанси, све нешто умало или могло је да буде, али мени је то очекивано имајући у виду уиграност, противника. На нашу срећу има играча који прави разлику и то нас је извадило, као небројано пута Челси прошле године. Ја сам благи оптимиста поготову ако на Енфилду дају једно три комада у идућем колу...

Link to comment

Nije vaš™ prvi tim loš. Više mislim da vam je problem što vam je skvod malo tanak

Покрили смо се ми сад ок. Сако и Морено позади, Велшки гном и Илари, лалана за средину, за крича имаш цео тим. Знатно је боље и по том аспекту у односу на прошлу годину.

Link to comment

ja nekako i dalje mislim da vas jedino može 1 zdrav Sturridge da uvede u top 4. Ako bi recimo okačio štake o klin na jedno 6 meseci sve je moguće... Da, znam da imate "Ćavija" i Ilarija, ali...potrebno je i da to bude neko ko može da odradi posao sa bar 75% kao i first choice. Ne znam...

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...