Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pa nije otpuštena, samo neće više biti uz tim na utakmicama. Specijalni ne može da podnese da ne bude najlepši na klupi -_-

 

Ali fantastično je glup razlog, u poslednjim sekundama meča su izašli da ukažu pomoć Hazardu i on zato nije bio na terenu do kraja utakmice (a Chelsea je već imao igrača manje) :isuse: WTF bi on hteo da fizioterapeut uradi, da sa aut linije dovikne igraču da se pridigne i nastavi da igra odbranu? Još im je bio ubedljivo najbolji igrač u pitanju!

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, ne smije vise da bude na klupi niti u klupskom hotelu. Svejedno. Serator je veci od Rafe, uvijek mu je neko drugi kriv. 

Link to comment

Jedan od jadnijih poteza Murinja, ne i iznenadjujuc, od konferencije je sve mirisalo na to. Inace ne vidim zbog cega se okomio na nju kad je fizioterapeut (ne znam kako se zove) istrcao prvi ka Hazardu, koji se previjao kao da ga je tenk pregazio, pa je tek posle par sekundi i ona usla. Sledeci put nek kaze svojoj primadoni Hazardu u toj situaciji da se ne previja i ne gubi vreme ako misli da povrede nije bilo.

 

Kanda se jajara usrala da nije prva zvezda na klupi.

Edited by ducca
Link to comment

U ovom slucaju sam sklon teorijama zavere :D Mnogo glup razlog, tesko mi je da poverujem da je to. Posebno zbog ovog isterivanja iz klupskog hotela.  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

Ako sam dobro razumeo, i njega i nju je ražalovao.

 

Ali neće im on ništa, važno mu je da se povede bilo koja druga priča u vezi sa neslavnim startom, samo ne ona "gde je Mourinho pogrešio". Licimurni misdirection 101. 

Link to comment

Приметио сам крајем прошле сезоне да се мало фуцнула, а почела је и тренерка да јој шушка на буткама кад потрчи... Kапирам да ће за теи месеца да се заглављује на шипкама када улази у метро. Дакле, још једна Мурињова одлична одлука! :Hail:

Link to comment

Polako :D ja uopste jos ne bih iskljucio da jednog dana on dodje kod nas. Citam njegove intervjue, presice i ostalo. Apsolutno se po svakom pokenja pomalo osim po nama™. Mozda je do LVG-a pa mu bez veze da on sad nesto sere starom ucitelju, ali...

Edited by MancMellow
Link to comment

To sto ce u buducnosti mozda trenirati United ga cini manjim seratorom? :P

 

Ma zezam se malo sa fellow-sektasima™ da ga ne zamrznu™ previse mozda ce biti u prilici da ga gledaju tamo gde im se on ne gleda :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...