Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je mene najviše nerviralo kod njega, što često šutira kao da ima 11 godina umesto 21. Nije da prosto nema snage, ume nekad da opali solidno i sa dvadesetak metara, ali jedno 6 puta od 10 jedva je dokotrlja do golmana.

 

Prosto mi je neverovatno da niko od trenera nije individualno poradio sa njim na tome, jer se tačno sećam prvi put kad sam ga na klupskoj TV gledao (18-19 godina) da je isto tako kilavo šutirao.

Link to comment

Bogme ako Yaya, Silva i Kun budu zdravi i u formi, City osvaja sa dvocifrenom razlikom. I dalje mislim da im ne bi skodilo da ubodu boljeg DC od Mangale i Demikelisa...

 

Kad se samo setim one bede od fudbala od subote... :cry:

 

Ja se i dalje ne bojim međusobnih susreta, kao i uopšte tekmi sa ozbiljnim protivnicima. Ume LVG da vrlo kvalitetno izlomi igru protivnika. Ali kakva ćemo mučenja da gledamo sa bunkerima to će biti za priču. 

Link to comment

Bogme ako Yaya, Silva i Kun budu zdravi i u formi, City osvaja sa dvocifrenom razlikom. I dalje mislim da im ne bi skodilo da ubodu boljeg DC od Mangale i Demikelisa...

 

Kad se samo setim one bede od fudbala od subote... :cry:

I meni su oni ozbiljniji od Chelskija za novu sezonu, osim ako se Murinjo ne otvori bas brutalno. Sto se tice Kompanija i Yaye mislim da su to world class igraci koji ne mogu ponoviti lose partije iz prosle sezone (Kompani je pogotovu bio slab lane).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa dobro, ti si svakako na korak od toga da ne priznaš tu titulu jer je osvojena sa jednocifrenom razlikom, nije začinjena osvajanjem LŠ bez primljenog gola i povrh svega je u toj bruci i sramoti učestvovao Ivanović.

 

Pa kada Terry tamo u maju ponovo bude podizao šampionski pehar biće totalna nevera da se Murinjo usudio da uzme titulu sa 2p prednosti ali šta drugo očekivati od dunstera kome Ivanović startuje umesto da čisti ljuske od semenki na tribinama.

Link to comment

Неће.

Ух, морам ово да преформулишем у "надам се да неће". Нетачно је да је Џои Бартон јуче био на прегледима у Вест Хему, демантовао је власник ту вест на твитеру, али сада видим да се у том твиту не каже да ли ће прегледа и уговора бити у будућности.

 

Наставља се потрага за нападачем. Чичарита изгледа не пушта Јунајтед док не доведу још једног нападача (а питање је да ли ће то урадити), за Остина је фрка у клубу да се дају онолике паре обзиром да је већ фејловао једне прегледе и да представља медицински ризик који би у комбинацији са Најскупљим :wub: могао да сахрани клуб, а онај други Мексиканац из Атлетика је изгледа отишао у Бенфику док је чекао радну дозволу.

 

Имам утисак да ће и за Вест Хем и за брдо осталих клубова ове године последњи дан прелазног рока бити прави летећи циркус.

Link to comment

Pa dobro, ti si svakako na korak od toga da ne priznaš tu titulu jer je osvojena sa jednocifrenom razlikom, nije začinjena osvajanjem LŠ bez primljenog gola i povrh svega je u toj bruci i sramoti učestvovao Ivanović.

 

Pa kada Terry tamo u maju ponovo bude podizao šampionski pehar biće totalna nevera da se Murinjo usudio da uzme titulu sa 2p prednosti ali šta drugo očekivati od dunstera kome Ivanović startuje umesto da čisti ljuske od semenki na tribinama.

 

hqdefault.jpg

Link to comment

I meni su oni ozbiljniji od Chelskija za novu sezonu, osim ako se Murinjo ne otvori bas brutalno. Sto se tice Kompanija i Yaye mislim da su to world class igraci koji ne mogu ponoviti lose partije iz prosle sezone (Kompani je pogotovu bio slab lane).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pa dobro, jasno je da su Čelsi i Siti ponovo jedini kandidati. Slažem se da Siti ima veće rezerve u odnosu na prošlu, mada ni Čelsijve nisu male. Biće dobar derbi.

Link to comment

BBC

 

 

Manchester United goalkeeper David De Gea is expected to stay at Old Trafford beyond the end of the transfer window.

De Gea missed Saturday's win over Tottenham after manager Louis van Gaal said the 24-year-old lacked "focus" following interest from Real Madrid.

United insist they will only sell to the La Liga side for a world-record fee for a goalkeeper, or if Spain defender Sergio Ramos, 29, comes the other way.

And club officials are not expecting either to happen before 1 September.

 

http://www.bbc.com/sport/0/football/33863656

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...