Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Slažem se za Vardija, ali meni priča zvuči logično. Matori je odavno više Englez nego Francuz ili Nemac, valjda su ga svi oni odlasci (Nasri, Fabregas, RVP) doveli u situaciju da veruje samo ostrvljanima. Alternativa Vardiju je Morata, koji je mnogo simpatičniji, ali koji bi koštao nekih 40 milki + mu statistike i nisu baš preporučljive.

Ja bih najradije Lukakua. Zivotinja koja ima 10 godina drogbisanja™ pred sobom, a nema prvi korak eutaniziranog puza kao Nosati Van Basten.

 

Morata je elegantan centarfor, izuzetno inteligentan, ali ne znam bas da ima dovoljno brzine za engleski fudbal. Pride, kao sto kazes, statistika mu nije bajna. Arsenalu treba kvantitet golova, a ne kvalitet.

 

Speaking of Lukakara... On je rekao da ce do 1.6. reci svoju odluku o nastavku karijere, right?

Edited by ArleKino
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lukakua je Everton platio 28 miliona punata, ako se dobro sećam. Bez 40-45 milki, ne ide on nigde, a to je previše za bivšeg Alzašanina.

Link to comment

Lester je sampion, siguran sam da i oni mogu da dupliraju platu jednom od dva najbolja igraca. Ako ostane igrace LS i to kao siguran starter i odigrace jos jednu full sezonu. Ako ode u Aresnal ko zna koliko ce igrati.

 

rival na spicu mu je 1 giroud.

Link to comment

Meni je 1 upućeni Englez pričao kako je to dovođenje ostrvljana u Arsenal zapravo svojevrsni biznis model koji su isprobavali. Ne znam da li je bio uspešan.

 

Ovo sa Vardijem je sranje. Arsenalu treba Lukaku, baš takav tip igrača... Dagajebem, Arsenalu bi i Boni bio bolji od Vardija. 

Link to comment

Ne može Boni, ne zna. Vardi će da fercera protiv Bajerna i ostalih Barselona, kad ima Ozila da mu šibne jednu iza odbrane, protiv Svonsija i Kristal Palasa, ne znam kakva će biti ideja.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Boni će biti dobar posao za neki manji klub, ali za arsenal nije.

Uostalom kao i žiru, koji nije baš toliko tragičan koliko je iritantan, :)

Link to comment

Skaj javlja da Ibrahimovic ide u Junajted. Jednogodisnji ugovor.

 

Najzabavnija sezona ikad! :Hail:

 

Zlaju ne mogu da hejtujem pa makar igrao za crne đavole...oh wait :fantom:

Link to comment

Boni bi u Arsenalu imao mnogo veći % konverzije od Žirua. Zapravo bi Arsenal imao svih ovih sezona bar 7-8 golova više da je imao nekog boljeg u navali. Žiru je punjač buranije, od njega nema vajde na ozbiljnijim utakmicama.

 

Arsenalu upravo treba igrač kao što je Drogba/Lukaku. Ako Everton trazi 40-50 miliona, to je poštena cena za ono što može doneti klubu.

Link to comment

Skaj javlja da Ibrahimovic ide u Junajted. Jednogodisnji ugovor.

 

Par spektakularnih golova i epska svađa sa trenerom na polusezoni u najavi. Prilično WTF potez Uniteda.

Link to comment

Boni bi u Arsenalu imao mnogo veći % konverzije od Žirua. Zapravo bi Arsenal imao svih ovih sezona bar 7-8 golova više da je imao nekog boljeg u navali. Žiru je punjač buranije, od njega nema vajde na ozbiljnijim utakmicama.

 

Arsenalu upravo treba igrač kao što je Drogba/Lukaku. Ako Everton trazi 40-50 miliona, to je poštena cena za ono što može doneti klubu.

 

Lukaku definitivno, boni bi bio presipanje iz šupljeg u praznog.

Ili možda kavani, planira li on uopšte negde?

 

Par spektakularnih golova i epska svađa sa trenerom na polusezoni u najavi. Prilično WTF potez Uniteda.
 
Zlaja u premier ligi, pa još ne suviše pametan potez junajted. Epic!
 
p.s.
kako će biti do jaja kad za par godina budu jurili rašu za 100 milki, ko sad čelzi lukakua  -_- 
Edited by Ruxin
Link to comment

Ruxine, pisi me tamo u hardcore navijace Cityja prilikom svakog duela sa Junajtedom. :fantom:

jbt, sad je obaveza svakog postenog navijaca da sledece sezone navija protiv Uniteda. Dostigli su nivo™ spanske kosarkaske repke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...