Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Majstor fudbala, čovek koji je u protekloj sezoni toliko puta bio pokošen i obogaljen u protivničkom kaznenom prostoru...

Si ti ono rekao, da ako pređe u Arsenal, neće dobijti penale? Eto prilike da proverimo...

 

Samo mi se nešto priviđa novi Francis Jeffers...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navijači Arsenala u šoku. :lol:

 

btw, kako se niko drugi nije dosetio da aktivira klauzulu od svega 20 milki?

Junajtedu je to malo para, siti je dovoljno mudar da preskoči one season wonders, čelzi nema trenera dok se ne završi evropsko... :fantom:

 

A ko kaže da će on da prihvati transfer?

Link to comment

Navijači Arsenala u šoku. :lol:

 

btw, kako se niko drugi nije dosetio da aktivira klauzulu od svega 20 milki?

Verovatno zato što mladac ipak ima 29 leta a do pre tri godine se raspadao u Fleetwoodu. Niko ne može da garantuje da nije one season wonder.

Edited by beowl
Link to comment

Zato što mladac ipak ima 29 leta a do pre tri godine se raspadao u Fleetwoodu. Niko ne može da garantuje da nije one season wonder.

 

Nije mi jasan Arsen sa njegovim British core tripom koji je iznenada otpočeo pre par godina. Vardi može biti rešenje za neke jake utakmice, ali u 70% utakmica, gde protivnici parkiraju autobuse u kaznenom, ne znam od kakve će Vardi biti pomoći.

Link to comment

Naravno, već smo konstatovali da je njegov najjači adut izbegavanje ofsajda i penetracija™ iz kontri i polukontri - a to je ono što Arsenal odigra možda u 2-3 napada tokom cele sezone.

Edited by beowl
Link to comment

Si ti ono rekao, da ako pređe u Arsenal, neće dobijti penale? Eto prilike da proverimo...

 

Samo mi se nešto priviđa novi Francis Jeffers...

Ja? Arle je to rekao, onog momenta kada dodje u Arsenal nema više penala.

 

Dobra ti je aluzija na Jeffersa, uz ogradu da je Vardy makar odigrao jednu sezonu kao prvi strelac lige a onaj je večito ostao nepotvrdjen talenat.

Link to comment

Junajtedu je to malo para, siti je dovoljno mudar da preskoči one season wonders, čelzi nema trenera dok se ne završi evropsko... :fantom:

 

A ko kaže da će on da prihvati transfer?

 

zasto ne bi prihvatio? ima vec 29, ne znam koliko zaradjuje u leicesteru ali arsenal sigurno moze da mu duplira platu, nije previse zaradio u karijeri pa da je toliko imun na pare. ovo ce mu verovatno biti i poslednji veliki ugovor u karijeri. jedino ostaje zal sto nece sa drugarima™ igrati ls nego samo sa arsenalom.

Link to comment

Ja? Arle je to rekao, onog momenta kada dodje u Arsenal nema više penala.

 

Dobra ti je aluzija na Jeffersa, uz ogradu da je Vardy makar odigrao jednu sezonu kao prvi strelac lige a onaj je večito ostao nepotvrdjen talenat.

Sorry za penale, nešto sam pobrkao, staračka demencija...

 

A mučeni Jeffers je bio najavljivan kao velika zvezda, a ostao je jedan od većih Arsenovih promašaja... Nekako, tako će mi i ovo izgledati... Bolje da su se otvorili za igrača tipa Lukaku, nego za Vardija... Osim, ako matori ne spema ekipu da igra na kontre... :)

Link to comment

zasto ne bi prihvatio? ima vec 29, ne znam koliko zaradjuje u leicesteru ali arsenal sigurno moze da mu duplira platu, nije previse zaradio u karijeri pa da je toliko imun na pare. ovo ce mu verovatno biti i poslednji veliki ugovor u karijeri. jedino ostaje zal sto nece sa drugarima™ igrati ls nego samo sa arsenalom.

 

Čini mi se da je on nešto izjavljivao da mu se ostaje, ali možda se i varam.

Nažalost, naravno da je taj tvoj scenario najlogičniji. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Guardian "ekskluziva", Arse trigerovalo Vardijevu klauzulu od 20 miliona. Slaviš li, Arle?

Arsene aktivirao klauzulu drugog strijelca lige koji je imao rasisticki ispad? Da, ne vidim kako to moze da ne zavrsi dobro. Ponuda je garant 20.000.001,00 funti.

 

Vardy je odvratno stvorenje, padavicar koji je zaradjivao penale nabijanjem na suparnicka bedra. U Arsenalu, koji je u citavoj sezoni imao 2 penala, ce dobiti penis (i zuti karton), a ne penal za takva samosaplitanja u trku.

 

Nadam se da je cijela prica patka i da cemo™ dovesti nekog podnosljivog i efikasnog.

Link to comment

zasto ne bi prihvatio? ima vec 29, ne znam koliko zaradjuje u leicesteru ali arsenal sigurno moze da mu duplira platu, nije previse zaradio u karijeri pa da je toliko imun na pare. ovo ce mu verovatno biti i poslednji veliki ugovor u karijeri. jedino ostaje zal sto nece sa drugarima™ igrati ls nego samo sa arsenalom.

 

Lester je sampion, siguran sam da i oni mogu da dupliraju platu jednom od dva najbolja igraca. Ako ostane igrace LS i to kao siguran starter i odigrace jos jednu full sezonu. Ako ode u Aresnal ko zna koliko ce igrati.

Link to comment

Nadam se da je cijela prica patka i da cemo™ dovesti nekog podnosljivog i efikasnog.

 

Slažem se za Vardija, ali meni priča zvuči logično. Matori je odavno više Englez nego Francuz ili Nemac, valjda su ga svi oni odlasci (Nasri, Fabregas, RVP) doveli u situaciju da veruje samo ostrvljanima. Alternativa Vardiju je Morata, koji je mnogo simpatičniji, ali koji bi koštao nekih 40 milki + mu statistike i nisu baš preporučljive.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...