Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ambicije kluba i veća plata. Trebao bi da ima nešto više sredstava nego na prethodnom radnom mestu. Imam utisak da je ovo blagi kraj Southamptona. Imaju oni dobru OŠ, ali je puno glavnih igrača zasićeno klubom bez visokih ambicija. Isto sam mislio i prošle godine, pa se nije obistinilo. Ako se obistini odlazak trenera, moraće da nađu vrlo kvalitetnu zamenu i da dobro trguju kako bi održali nivo.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je ova priča u vezi Kumana više Mirorov hajp, koji su preuzeli od Liverpool Echo... Kumanu je ostala još godina ugovora u Southamptonu, a nema nekog posebnog razloga za bilo koju stranu da raskida isti (najbolji rezultat u novijoj istoriji kluba, direktna kvalifikacija za LE). A na kraju krajeva, trenutno je i onako u pregovorima sa upravom o produžetku istog. Što se love tiče, Katarina Liebherr nije ništa siromašnija od Moshirija...

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

Link to comment

Evo krenulo da se piše da će PSŽ svim snagama probati da dovede Kutinja. Pravi biti ili ne biti momenat za Liverpul i Klopa ako dođe do toga. 

Link to comment

Ako ga ne šutnu posle prva dva loša rezultata, onda da

vidim da je neki mladac, zato pitam. ovaj zabar tesko dresi kesu izgleda, naigrace se Lids u drugoj ligi, bojim se.

Link to comment

vidim da je neki mladac, zato pitam. ovaj zabar tesko dresi kesu izgleda, naigrace se Lids u drugoj ligi, bojim se.

Kidao je sa Svonsijem, ne znam šta im se tačno dogodilo ove sezone pa su prsli, ja im predviđao borbu za Evropu.

 

Što se Lidsa tiče, sami su krivi za sve što im se dešava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...