Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

@vini

 

Ma pusti, još jedan saboter revolucionarnih taktičkih zamisli :(

 

@manc

 

Ne razumem, kako je revenue bitniji od profita?

 

Naravno da je revenue bitniji od profita long term (i mid term). Upravo slučaj Cityja to pokazuje. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Olešićete nas™ za otkup... Da li je on bio pri sebi kad je to potpisivao. Do 2023...

 

A može i da promeni ime u..Jo Mo recimo 

 

edit: dobro jbg, nije toliko puno :D 

 

six-figure sum

Edited by MancMellow
Link to comment

@Ruxi: Ne znam koji je taj :unsure: U stvar ne znam ni da li je Grujić uopšte debitovao za Srbiju? Rekao sam sebi zimus da ću da pokušam da ispratim dečka bar malo, ali bukvalno nijednom nisam uspeo da ga uhvatim, svaki put kad sam probao bio je nešto povređen.

Максимовић је био организатор игре на оном омладинском првенству. Југовић га је због сукоба са управом Звезде, гепековао у Домжале, сад је у Астани, солидан таленат. Грујић је играо јуче, али није се нешто показао, мада читаво прољеће игра топло хладно. Ваљда ће му Флоп порадити на самопоуздању. Он је заиста талентован за све паре, али кад га почну проглашавати Џераром/Зиданом помало се погуби...
Link to comment

Ja sam se sprdao sam se na račun kiksa alternativnog maksimovića. Prethodni put kad smo gledali ovaj brendanov briljantni sistem na delu engleski džerard ih je koštao titule, pa mu ekvivalent na ovoj tekmi dođe maksimović broj 2

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja sam se sprdao sam se na račun kiksa alternativnog maksimovića. Prethodni put kad smo gledali ovaj brendanov briljantni sistem na delu engleski džerard ih je koštao titule, pa mu ekvivalent na ovoj tekmi dođe maksimović broj 2

nesto si pobrkao,taj briljantni sistem je bio u sezoni posle odlaska suareza.

u toj briljantnoj sezoni (sa klizanjem) je bio ajde da kazemo 4-3-3, flanno i johnson bekovi (enrique), stoperi skrtel/sakho/agger/toure-gerrard, lucas, henderson (allen)-suarez, sturridge, sterling. bio je tu na pocetku vise moses mesto sterlinga.

uglavnom uvek su bila 4 pozadi, a napred 4-2 ili 3-3.

Link to comment

nesto si pobrkao,taj briljantni sistem je bio u sezoni posle odlaska suareza.

u toj briljantnoj sezoni (sa klizanjem) je bio ajde da kazemo 4-3-3, flanno i johnson bekovi (enrique), stoperi skrtel/sakho/agger/toure-gerrard, lucas, henderson (allen)-suarez, sturridge, sterling. bio je tu na pocetku vise moses mesto sterlinga.

uglavnom uvek su bila 4 pozadi, a napred 4-2 ili 3-3.

U sredini sezone je igrao 3-4-3, kada je bilo nekih problema sa povredama, i začudo je to i kako tako ferceralo, na tih par utakmica...

Link to comment

U sredini sezone je igrao 3-4-3, kada je bilo nekih problema sa povredama, i začudo je to i kako tako ferceralo, na tih par utakmica...

ma jasta, bilo je toga i te sezone, ali tih 3-5-2 je ipak patent sledece sezone. tj. 3 u odbrani, a napred kakogod, mnogo cesce.

pa BR je bio mag imao je utakmice gde su pocinjali Toure, Skrtel, Sakho i Agger. Sad gledam igrace koje sam nabrojio gore i zaboravih da pomenem Coutinho-a :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...