Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Kako City nije veliki tim?

 

Na svetu postoji samo 4-5 velikih timova?

Romantičarska patkometrija :fantom:

 

Dok mi ovde pišemo eulogiju za junajted kao veliki klub, on koristi 1 sasvim emotivan momenat da brine o veličini kluba koji je privukao pepa :(

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prejak?! Mislim da je veci pritisak bio od Moratija da od luzerskog Intera napravi prvaka Evrope.

 

 

Mislim da previse precenjujete zelju u UTD da neko bude novi SAF i ostane 26 godina. Ili ti imas nesto drugo na umu.

 

 

Btw UTD je poceo i sa promovisanjem filmova kao jos jednim vidom dobre zarade. Pre nekoliko meseci videh na onom reklamnom panou Revenant i kad sam izguglavo ugledah LdC njusku.

Protivh Bornmuta su deca izasla sa maskama iz X men a i Roo je u nekom reklamnom spotu/trejleru za taj film.

 

Imam na umu to da je sukob dva ogromna ega neminovan. Naravno da ne mislim da će Murinjo ostati četvert veka, ali od njega se očekuje mnogo i to odmah.

 

Ne znam, nisam pametan, možda bude ultimativni Murinjov uspeh i poseravanje svim kritičarima u usta, možda bude i epski fejl. Lako može i jedno i drugo da se desi.

Link to comment

Romantičarska patkometrija :fantom:

 

Dok mi ovde pišemo eulogiju za junajted kao veliki klub, on koristi 1 sasvim emotivan momenat da brine o veličini kluba koji je privukao pepa :(

 

City je star 130 godina, ima 4 titule prvaka Engleske, 5 kupova i jedan Kup UEFA (ili Kup pobednika kupova, nisam siguran), veliku armiju navijača, brojne reprezentativce... A sa dolaskom Sinavatre i kasnije Arapa imaju i pare.

Link to comment

Kako City nije veliki tim?

 

Na svetu postoji samo 4-5 velikih timova?

Pa valjda se i veliki ljudi pamte po necemu, a ne samo po parama. Evo probudili smo Velikog Ruxina  :)

 

Prejak?! Mislim da je veci pritisak bio od Moratija da od luzerskog Intera napravi prvaka Evrope.

 

Cisto sumnjam. Ni tamo, ni u Celziju nije imao obavezu da se igra dobar fudbal, kao u Realu i sad u Mancesteru. Hm, a dobar fudbal i Murinjo tesko ide u istu recenicu.

Link to comment

City je star 130 godina, ima 4 titule prvaka Engleske, 5 kupova i jedan Kup UEFA (ili Kup pobednika kupova, nisam siguran), veliku armiju navijača, brojne reprezentativce... A sa dolaskom Sinavatre i kasnije Arapa imaju i pare.

Što to meni pričaš brate arslanagiću, kao da već nemam istetovirano na podlaktici leve ruke :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Imam na umu to da je sukob dva ogromna ega neminovan. Naravno da ne mislim da će Murinjo ostati četvert veka, ali od njega se očekuje mnogo i to odmah.

 

Ne znam, nisam pametan, možda bude ultimativni Murinjov uspeh i poseravanje svim kritičarima u usta, možda bude i epski fejl. Lako može i jedno i drugo da se desi.

 

Naravno da su moguca oba scenarija, ja valjda nosen radosnom vescu o odlasku LVG bivam ubedjen da Murinjo ne moze losije.

 

 

 

Cisto sumnjam. Ni tamo, ni u Celziju nije imao obavezu da se igra dobar fudbal, kao u Realu i sad u Mancesteru. Hm, a dobar fudbal i Murinjo tesko ide u istu recenicu.

 

Kakav dobar fudbal - take trophy and run.

 

Pa SAF je inaugurisao™ odvratan fudbal po cenu rezultata :D (naravno ne milsim na 90te nego na npr. obracun sa Barcom i slicno).

Link to comment

City je star 130 godina, ima 4 titule prvaka Engleske, 5 kupova i jedan Kup UEFA (ili Kup pobednika kupova, nisam siguran), veliku armiju navijača, brojne reprezentativce... A sa dolaskom Sinavatre i kasnije Arapa imaju i pare.

Skoro ko Valensija :lolol:  

Link to comment

Ne bojim se ja toliko Murinja (on stvarno zeli ovaj posao i 100% ce ga raditi to the best of his abilities - a te abilities nisu male - ukljucujuci i izbegavanje sukoba). Bojim se Mendesa. i njegvog uticaja koji ima neke dobre strane (da ti dovede koga oces), ali ima itekako lose. Videcemo. Mislim, uspeh na terenu sve brise, neuspeh i sve odlazi dodjavola, to je poznato. Mislim, malo ima ljudi koji su mogli da preuzmu.. United je gigant i  ne moze se vise dovoditi neko ko je do tada vodio - Everton. Ovaj covek je vodio Real, znaci nema diskusije da li ima potrebno iskustvo u tom smislu. Da imamo DoF-a pa i da se razmislja. Ovako... Murinjo je prosto racionalan izbor u datoj situaciji. 

 

Edit: e sad, sto ce se navijacima Cityja i Liverpoola smuciti povratak mind games...jbg. Part and parcel. Tu ce biti svega. Ali ce se bar nerviranjem ta dva kluba omiliti navijacima :D 

Edited by MancMellow
Link to comment

Kakav dobar fudbal - take trophy and run.

 

Pa SAF je inaugurisao™ odvratan fudbal po cenu rezultata :D (naravno ne milsim na 90te nego na npr. obracun sa Barcom i slicno).

Stani bre, pa jel nije glavni problem sa lujarom bio što ne igra 1 "united way"? I zar se niste zato smejali na priče o murinju dok ste se ono još pravili principijalni :fantom:

Link to comment

Stani bre, pa jel nije glavni problem sa lujarom bio što ne igra 1 "united way"? I zar se niste zato smejali na priče o murinju dok ste se ono još pravili principijalni :fantom:

 

Problem je bio manjak trofeja kontra ulozenog novca. Plus igra koja uspavljuje kao ksalol.

Link to comment

City je star 130 godina, ima 4 titule prvaka Engleske, 5 kupova i jedan Kup UEFA (ili Kup pobednika kupova, nisam siguran), veliku armiju navijača, brojne reprezentativce... A sa dolaskom Sinavatre i kasnije Arapa imaju i pare.

siti je na večitoj listi engleske 1. divizije / premijer lige na 6. mestu, a recimo junajted je na toj listi 4. dovoljno je to veliko, i ne može nikako u isti koš sa parizom. na istoj takvoj listi u francuskoj, oni su 14., iza strazbura i meca. ne može, pa nek su igrali i tri papeta, šurjaka i zlatka.

 

siti ima kup kupova 69/70

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...