Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

s tacke gledista nekog ko mrzi pozesn futbol, mogu da kazem da je bar taj deo skroz u redu.

Nisam ni ja lud za njim, ali fakat stvara dinastije.

 

Samo posmatraj :fantom:

 

Edit - ćorav sam i preskačem postove, praštajte što nisam ove 2 briljantnosti koncentrisao u 1 pisanije

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najjače da će sad lester da se ponavlja svake godine :fantom:

Vrag si, nema sta.

 

Videces da ce Celzi igrati najlepsi i najefikasniji fudbal.

Link to comment

Nisam ni ja lud za njim, ali fakat stvara dinastije.

 

Samo posmatraj :fantom:

 

Sta da posmatram, Mancester na vodi? Nema sanse da ja tebe ozbiljno shvatim kao Bertija, sorry

Link to comment

Ako nista drugo Murinjo bar ima prejak motiv da svim u UK zapusi usta novim uspesima i trofejima. Uz novac Glejzerovih on to i moze, a ako nas™ ne ubiju povrede kao u sezoni za nama hebe mi se da lice 25 golova zabiti Rashford ili Benzema :fantom:

15-16 igraca u rotaciji je idealno.

Link to comment

Ako nista drugo Murinjo bar ima prejak motiv da svim u UK zapusi usta novim uspesima i trofejima. Uz novac Glejzerovih on to i moze, a ako nas™ ne ubiju povrede kao u sezoni za nama hebe mi se da lice 25 golova zabiti Rashford ili Benzema :fantom:

15-16 igraca u rotaciji je idealno.

Prejak je to motiv za Nº1, ima da pukne ko mjehur. Ovo je poslednji veliki tim koji vodi. 

Link to comment

Videćemo. Ja i dalje mislim da je raspad u Čelsiju došao više zbog načina na koji Roman vodi klub a manje zbog nekog autentičnog Murinjovog ludila. Može on još da povuče™.

Link to comment

Videćemo. Ja i dalje mislim da je raspad u Čelsiju došao više zbog načina na koji Roman vodi klub a manje zbog nekog autentičnog Murinjovog ludila. Može on još da povuče™.

 

Raspad u Čelsiju je raspršio magiju i iluziju. Može da povuče ali je MUFC upravo najgori klub za rad za nekoga kao što je on. Očekujem varnice na liniji Ferguson - Murinjo.

Link to comment

Videćemo. Ja i dalje mislim da je raspad u Čelsiju došao više zbog načina na koji Roman vodi klub a manje zbog nekog autentičnog Murinjovog ludila. Može on još da povuče™.

 

Da, za slučaj Eve Karneiro je kriv Roman. Tu je i krenuo raspad i krivac je jedan jedini.

Link to comment

Dobro, oni su još uvek samo bogat tim, ne i veliki.

Kao i Siti. Za njih jos i postoji nada, sad kad je Pep tu (+ako kazne spanske klubove neigranjem u LS)  

Link to comment

Prejak je to motiv za Nº1, ima da pukne ko mjehur. Ovo je poslednji veliki tim koji vodi. 

 

Prejak?! Mislim da je veci pritisak bio od Moratija da od luzerskog Intera napravi prvaka Evrope.

 

Raspad u Čelsiju je raspršio magiju i iluziju. Može da povuče ali je MUFC upravo najgori klub za rad za nekoga kao što je on. Očekujem varnice na liniji Ferguson - Murinjo.

 

Mislim da previse precenjujete zelju u UTD da neko bude novi SAF i ostane 26 godina. Ili ti imas nesto drugo na umu.

 

 

Btw UTD je poceo i sa promovisanjem filmova kao jos jednim vidom dobre zarade. Pre nekoliko meseci videh na onom reklamnom panou Revenant i kad sam izguglavo ugledah LdC njusku.

Protivh Bornmuta su deca izasla sa maskama iz X men a i Roo je u nekom reklamnom spotu/trejleru za taj film.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...