Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Slažem se da je veliki broj povreda koji je doveo do iznuđenih rešenja deo problema, ali što lujara plaća ceh to još nisam pohvatao

 

:fantom:

 

Ne, nego ideja da ne treba dovesti stopera da bi igrao njegov posinak, posto je bilo jasno da na levom beku nece igrati, a i da pored njega ima minimum 5 igraca sredine terena. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

^Zapravo je ideja* bila da se ne gomilaju igrači kako bi šansu dobili padi mekner, bortvik-džekson, fosu mensah....ali sa murinjom svakako nećete imati tih problema :fantom:

 

* "Zbog toga imamo malu selekciju igrača, jer tada možete da pružite šansu mladima", rekao je holandski trener stručnjak

Edited by Ruxin
Link to comment

1) možda nije predvideo baš toliki baksuzluk

2) svakako je na kraju osvojio dovoljno bodova da se plasira u lš

 

Ali lujaru na stranu - ja zaista mislim da je dugoročno greška što je došao murinjo, a ne neko ko bi nastavio da gura ovu priču. Verovao ili ne pomalo mi je čak i krivo :(

Link to comment

1) možda nije predvideo baš toliki baksuzluk

2) svakako je na kraju osvojio dovoljno bodova da se plasira u lš

 

Ali lujaru na stranu - ja zaista mislim da je dugoročno greška što je došao murinjo, a ne neko ko bi nastavio da gura ovu priču. Verovao ili ne pomalo mi je čak i krivo :(

 

Ah, skoro sam zaplakao :D Koju pricu, da ne sme da se sutira iz gol sanse :D Opustite se, necemo biti prvaci. 

 

Prve godine

Link to comment

Tresemo se

 

 

tumblr_m3aojbJq5G1qfok7b.gif

 

 

:fantom:

 

jel to posto je video da sudija ne svira faul kad protivnicki igrac prodje pored De Brejnea?  ^_^

Link to comment

Ah, skoro sam zaplakao :D Koju pricu, da ne sme da se sutira iz gol sanse :D Opustite se, necemo biti prvaci. 

 

Prve godine

 

Murinjo je dobar samo za  kratkoročne projekte, kad ispuši i u drugoj godini, svi ostali mogu samo da spreme kokice i da uživaju  u cirkusu koji će da usledi :lol:

Link to comment

Koju pricu

 

Possession football i naša deca™.

 

Teško se mogli naći nekog da efikasnije razgradi sve što je lujara teškom mukom izgradio :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Samo se prica o Murinju, Pepu, Klopu. Garant uzima Konte prvenstvo.

Najjače da će sad lester da se ponavlja svake godine :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...