Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poor man's hazard ne bi bilo loše, ali može biti henderson pa smo ga ugasili. Ja čitam i da je taj gk majnca skoro završen karius. A veseli Gece ostaje u bajernu. Niko neće u liverpool :(

Link to comment

Poor man's hazard ne bi bilo loše, ali može biti henderson pa smo ga ugasili. Ja čitam i da je taj gk majnca skoro završen karius. A veseli Gece ostaje u bajernu. Niko neće u liverpool :(

 

Što se tiče Gecea, ništa tu nije završeno, da se podsetimo:

 

 

 

Cout me out: Liverpool target Coutinho flattered by Reds link but says he's staying at Inter
  • 10:55, 22 JAN 2013
  • UPDATED  12:52, 22 JAN 2013
"The Liverpool offer? I'm happy with these offers, because it means I am doing my job well," says the Brazilian

Liverpool target Philippe Coutinho now claims he wants to stay at Inter Milan.

Liverpool have had one bid for Coutinho rejected and are expected to raise their offer to £8million.

The Brazilian midfielder is flattered that Brendan Rodgers rates him so highly, but says he wants to prove himself at Inter.

"The Liverpool offer?" said Coutinho. "I'm happy with these offers, because it means I am doing my job well.

"But I think Inter have faith in me and I want to show my value here. I don't feel that I'm on my way out. I hope to stay at Inter.

"The young players feel the faith of the coach and of the club: me, Juan Jesus, Benassi, Bessa and the others."

Link to comment

Neka vas i Götze usreći kao što vas je Coutinho usrećio. Po mogućnosti za jedno 50-60 miliona evra.

Edited by beowl
Link to comment

Neka vas i Götze usreći kao što vas je Coutinho usrećio. Po mogućnosti za jedno 50-60 miliona evra.

 

Ističe mu ugovor sledeće godine, daleko je to od tih cifara, baš daleko.

Link to comment

Što tako, ne sumnjam da je i taj kakogodvinski paklen 1 igrač i da će pružiti velik doprinos u borbi za ligu evrope :fantom:

 

edit - da  kompletiram vesti iz gornjeg doma: lester hoće oxa, totenhem neće sona

 

Boranijo nastavi...

Edited by Ruxin
Link to comment

Vesti iz gornjeg doma vele: pep planira trio kdb-kun-aubameyang  :smoris:

 

Jebenica.

 

:lol: postao si mi jedan od omiljenih na ovoj temi

 

+1000

Link to comment

...

Weenie, siso, pustio si dvije-tri stranice rasprave o Benzemi nastale na osnovu 1 instagram-posta bez isusovanja, a mene si razapeo odma'. :( :cry:

Link to comment

Pa vidiš da imam više standarde kad si ti u pitanju.

 

Plus, realno, mrzelo me da klikćem na link o Benzemi. Kako da znam da li je neki bezvezni Instagram post ili dokumentovana izjava "hoću u Mančester" data noseći drugi najcrvenocrnji dres na svetu?

Link to comment

Pa ozbiljno Rooney. Sam je rekao da svoju budućnost ( :lol:) vidi na sredini terena a to je i pokazao onim slalomom i pripremom izjednačujućeg gola u finalu FA kupa.

 

Runi zvani slalom-strogo-na-desno, i tad su mi bar tri dodira delovala nespretno i kao razlog odloženog bloka.

Link to comment

Ja ga drzim za najboljeg poluspica na svetu van Barse (ne smatram ga cistim spicem zato sto je jedan od najboljih tehnicara i asistenata). S druge strane mi je potpuno antipatican kao pojava sto se samo pojacalo nakon one vesti da se druzi sa krimosima i da je ucenjivao saigraca iz reprezentacije. Missim, ne razumem kako iko moze to da opravdava i da cinjenice naziva hejtom, ali dobro sad.

 

Superiornom italijanskom terminologijom bi se reklo da ima odlike secunda punte :fantom: Mada to ne znaci da nije centarfor, to uopste ne iskljucuje jedno drugo.

Kako su u modu usli inside forwardi u tridentu centralni napadaci ne moraju i ne mogu da budu jednodimenzionalni. Gotovo da nemas niti jednog vhunskog centarfora danas koji nema gomilu karakteristika dobrog veznjaka. Dakle, nije samo Benzema takav, ali jeste jedan od najboljih. Nema mnogo napadaca sa boljim link-up playom, ako i ima uopste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...