Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ma zezam se za tvorza. Fudbalski gledano, bio bi vrlo interesantan transfer. Zlatan kao ideja nema nikakvog smisla, ovo već ima. Jedino što Benzemaru treba neko i da hrani loptama, možda Rooney :fantom:

Па било би занимљиво, али не вјерујем да ће га Реал пустити јер немају кога да купе... Заправо Игуаин је ту али њега су продали споради тога што је Мурињо процијенио да је Бензин бољи на дуге стазе.

Поред тога, као што си рекао бензину треба доста лопти, а не видим ко би у садашњем Јединству могао да га храни лоптама.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ozbiljno Rooney. Sam je rekao da svoju budućnost (:lol:) vidi na sredini terena a to je i pokazao onim slalomom i pripremom izjednačujućeg gola u finalu FA kupa.

Link to comment

Moze Mata ako ga ovaj opet ne otera, Moze Schweiny ako ponovo postane fudbaler od pacijenta. A ni ne dizem ruke jos od Schneiderlina (dobro, ne za assists) i Herrere koje je ovaj upropastio, posebno ovog drugog

Edited by MancMellow
Link to comment

A te vanfudbalske stvari, sve verovatno ima neku svoju cenu. Eno, Luis Suares je mnogima beskrajno antipatičan zbog koječega, pa to ne menja stvar da je trenutno najbolji fudbaler na svetu.

 

Sto bi uopste menjalu tu cinjenicu. Dve odvojene stvari. Nekome je to mozda nebitno, ali meni recimo nije.

Link to comment

 

 

Engleski mediji :Hail:

 

 

 

Moze Mata ako ga ovaj opet ne otera, Moze Schweiny ako ponovo postane fudbaler od pacijenta. A ni ne dizem ruke jos od Schneiderlina (dobro, ne za assists) i Herrere koje je ovaj upropastio, posebno ovog drugog

 

 

Ili npr Martial, buduci najbolji fudbaler sveta :fantom: Decko vapi za krstenim saigracima s kojima moze pikati malo joge bonito. 

 

Inace glede dolaska spica, u malom Rashfordu vidim ozbiljnu opciju narednih godina, ali nije realno da iznese sledecu ili sledece 2 sezone posto ima jos dosta toga da nauci. U tom kontekstu mi dolazak Ibrahimovica (eventualni naravno) ima smisla posto je ocigledno jos uvek sposoban igrati vrhunski fudbal, nadam se da je dovoljno motivisan da uzme i EPL a ne vidim da Rashu moze skoditi da od ovog nauci stogod u narednom periodu, plus bude redovan sa klupe i u kup takmicenjima. 

 

Edited by ducca
Link to comment

Sto bi uopste menjalu tu cinjenicu. Dve odvojene stvari. Nekome je to mozda nebitno, ali meni recimo nije.

 

Kontam te i slažem se, ali s druge strane, ako to pravi razliku između titule i gubitka iste, možda može da se proguta.

Link to comment

ma i pre ove price sa valbuenom, po benzemi se uvek sralo kao nemac pojma. bilo je i tu takvih komentara a i na drugim mestima. 

Link to comment

Kontam te i slažem se, ali s druge strane, ako to pravi razliku između titule i gubitka iste, možda može da se proguta.

 

Uh. :) Ne, kod mene sigurno ne. Nikad ne bih mogao da navijam za tim ciji je Benzema protagonista. (Kad vec pricamo o odnosu prema takvim stvarima. Ali necu da gusim topik, sto bi to nekoga zanimalo.)

Link to comment

Moze Mata ako ga ovaj opet ne otera, Moze Schweiny ako ponovo postane fudbaler od pacijenta. A ni ne dizem ruke jos od Schneiderlina (dobro, ne za assists) i Herrere koje je ovaj upropastio, posebno ovog drugog

 

Mata će sam otići kada ovaj™ dođe. Švajni je i meni simpa ali bojim se da je odsvirao svoje vrhunske note i da još samo u Hofenhajmu ili Šalketu™ može nešto da doprinese. Šnajdija i Hereru bih ja lično u paketu ponudio Lesteru u zamenu za Vodopiveca™ (što bi ovi naravno glatko odbili). Ozbiljno, ostaje Rooney i da se dovede još jedan dobar paker. Zapravo najbolji mogući paker je bio tu ali ga je Lujara onako vizionarski škartirao.

Link to comment

A te vanfudbalske stvari, sve verovatno ima neku svoju cenu. Eno, Luis Suares je mnogima beskrajno antipatičan zbog koječega, pa to ne menja stvar da je trenutno najbolji fudbaler na svetu.

 

Eno ga Adam Džonson u buvari.

Link to comment

Eno ga Adam Džonson u buvari.

 

Ali recimo ne i Riberi kojeg sam pomenuo. U stvari i Benzema je bio sa njim u toj priči. Pojeo vuk magarca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...