Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

VAN GAAL ARRIVES

We have news! Louis van Gaal has arrived at Manchester United's training ground. The Dutchman was reported in some papers this morning to be heading to Portugal for his holiday, but for now at least, he is in the north-west.

 

 

Dosao da pokupi svoj prnje i pozeli dobrodoslicu Murinju.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niti sam siguran da ce Guardiola biti uspesan, niti sam siguran da ce Mourinho biti uspesan, iz obrnutih razloga. Za Guardiolu ce to biti jedna potpuno nova liga, a za Mourinha vec svi znaju kako igra. Jedino sto ce Mourinho imati nesto manji pritisak jer ce se i top 4 racunati u uspeh, dok ce se od Guardiole traziti titula. 

Link to comment

^Cela prica je da je umesto tradicionalno slobodnog ponedeljka uveo da se tad gleda snimak tekme od vikenda i onda svakog igraca pojedinacno provuce kroz govna za svaku gresku koju je napravio. Onda su mu Rooney i Carrick skrenuli toboze paznju da to utice na moral i samopouzdanje igraca, te je izmozgao da im salje pojedinacno mailom video sekvence.

 

Ne vidim problem da se ukaze na greske ali je potcenio cinjenicu da su igraci razmazene primadone sa par grama mozga, ucenje na svojim greskama za njih nikad nije bila opcija. A ni pristup mu u najmanju ruku nije najsrecniji. Coveka je jednostavno pregazilo vreme i to je kraj price.

 

Ja mislim da se takve stvari naprosto rade u četiri oka plus uz obaveznu preporuku šta može da se uradi drugačije/bolje. To daje rezultate i sa primadonama, dočim tupljenje o greškama bez ikakve ponuđene alternative ne može da motiviše ni zen monahe a kamoli fudbalske primadone.

 

Ovaj Lujarin pokušaj da pomenuto i već dovoljno beskorisno tupljenje isporuči kroz savremene tehnološke kanale je... well...

Link to comment

Kad smo kod savremene tehnoligije, nesto razmisljam o transferima u zadnje vreme. Klub juri igraca, pregovara sa njim sa klubom, menadzerom, te hoce, te nece ... 100 nekih qraca-palaca.

Da li postoji klub, koji je obrnuo stvari, pa kao neka korporacija (sto u sustini i jeste), da npr. na svom sajtu postavi klasicni konkurs:

otvoreno mesto za levog beka u Liverpoolu, ili potrebno desno krilo tih i tih karakteristika. Pa da igraci salju CV, siri krug, uzi ... intervjui i sl. Treba to da se uvede.

Link to comment

Kad smo kod savremene tehnoligije, nesto razmisljam o transferima u zadnje vreme. Klub juri igraca, pregovara sa njim sa klubom, menadzerom, te hoce, te nece ... 100 nekih qraca-palaca.

Da li postoji klub, koji je obrnuo stvari, pa kao neka korporacija (sto u sustini i jeste), da npr. na svom sajtu postavi klasicni konkurs:

otvoreno mesto za levog beka u Liverpoolu, ili potrebno desno krilo tih i tih karakteristika. Pa da igraci salju CV, siri krug, uzi ... intervjui i sl. Treba to da se uvede.

Vidi se da si radnik... :)

 

To ima kod malih klubova povremeno (mislim da su neki Slovenci tako doveli nekog igrača)...

 

Kod velikih korporacija, važna mesta (a jbg, levi bek Liverpool je poprilično važno mesto u klupskoj hierarhiji) se ne popunjavaju na taj način, nego se manje-više uvek viaju neki ljudi koji su negde drugde ostvarili neki dobar rezultat... Mislim, da li si nekad video ozbiljnu korporaciju da pravi oglas za mesto finansijskog direktora? To tako ne ide...

Link to comment

 

VAN GAAL ARRIVES

We have news! Louis van Gaal has arrived at Manchester United's training ground. The Dutchman was reported in some papers this morning to be heading to Portugal for his holiday, but for now at least, he is in the north-west.

 

 

Dosao da pokupi svoj prnje i pozeli dobrodoslicu Murinju.

 

 

 

 
Link to comment

Auuu, pa ovo za te slovence je genijalno :Hail:

 

vidi, lb liverpoola (iz radnicke prspektive :P ) nije jednako fin.dir. velike korporacija. mozda gresim. naravno treba imati skaute i te hedhantere za neka bitna mesta, plej, napadac sta ja znam ... jos neko mesto.  ali ni konkurs nije los za neke pozicije, veoma je vazno i bitno da neko bas zeli da radi za tebe i bas u toj firmi. strast u fudbalu je po meni veoma bitna.

Link to comment

Auuu, pa ovo za te slovence je genijalno :Hail:

 

vidi, lb liverpoola (iz radnicke prspektive :P ) nije jednako fin.dir. velike korporacija. mozda gresim. naravno treba imati skaute i te hedhantere za neka bitna mesta, plej, napadac sta ja znam ... jos neko mesto.  ali ni konkurs nije los za neke pozicije, veoma je vazno i bitno da neko bas zeli da radi za tebe i bas u toj firmi. strast u fudbalu je po meni veoma bitna.

evo ti, imaš i ove meksikance

 

http://www.kurir.rs/presedan-meksicki-klub-raspisao-konkurs-za-nove-igrace-clanak-1119673

 

Inače grešiš, po FK je levi bek važniji od mesta direktora finansija... To što levi bek može da usere, ne može ni direktor finansija... :)

Link to comment

Posle Murinja, izgleda jos jedan bandit dolazi u Mancester. 

 

 

Wenger bi ispizdeo :D  No nadam se da do toga nece doci. 

 

Ako se vec nagadja i licitira juce se dosta pricalo o Morati koji navodno zeli ponovo da saradjuje sa Murinjom, ali se prica i da je Real aktivirao buy-back klauzulu tako da je lopta svakako u njihovom dvoristu. Gotovo je izvesno da pali iz Juvea.  

Edited by ducca
Link to comment

^Cela prica je da je umesto tradicionalno slobodnog ponedeljka uveo da se tad gleda snimak tekme od vikenda i onda svakog igraca pojedinacno provuce kroz govna za svaku gresku koju je napravio. Onda su mu Rooney i Carrick skrenuli toboze paznju da to utice na moral i samopouzdanje igraca, te je izmozgao da im salje pojedinacno mailom video sekvence.

 

Ne vidim problem da se ukaze na greske ali je potcenio cinjenicu da su igraci razmazene primadone sa par grama mozga, ucenje na svojim greskama za njih nikad nije bila opcija. A ni pristup mu u najmanju ruku nije najsrecniji. Coveka je jednostavno pregazilo vreme i to je kraj price.

 

Sve zavisi na koji nacin se to radilo, ali osim ukoliko nije bio sav govnarski nastrojen na sastancima, onda ne vidim sta je problematicno s ovim? Radi se timska video analiza utakmica i ukazuje na greske. Pritom verujem da dodju na dva sata u bioskop™ i odrade je, ne tera ih da ponedeljkom izjutra glume svoje greske dok jedan od njih snima, drugi drzi rasvetu, a treci sprema dorucak. I svrsishodnije je i lakse da to rade svi zajedno nego da svakome ponaosob govori (osim ako nije nesto mnogo nezadovoljan) ili salje snimak. Jedino glupo je sto je pristao da im salje snimak, tu su ga i zajebali.

Link to comment

Zlatan vickasto odgovorio da ne igra fudbal cetvrtkom. S druge strane ne mora ni da igra LE, ne mora da igra ni kupove sto se mene tice.

 

A na Murinja stavljam pare da osvaja u drugoj sezoni :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...