Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Jel' to tehnički izvodljivo? :unsure: Da pošiljalac zna kad si otvorio mejl i koliko si ga gledao? I'm calling bullshit onako provizorno.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stones nije los igrac, u onom naivnom Evertonu bi svako izgledao lose u zadnjoj liniji.

 

Arteta ce pomagati Pepu u Cityju, Ozil lajkovao post na instagramu gdje se ismijava i krivi Giroud za nerusenje Henryjevog rekorda u asistencijama, Szczesny bi izgleda trajno ostao u Rimu.

Link to comment

Ozil lajkovao post na instagramu

 

:isuse:

 

Sezona još nije tehnički gotova, a vi blogožurnalisti se već hvatate za ovakve slamke.

Link to comment

Jel' to tehnički izvodljivo? :unsure: Da pošiljalac zna kad si otvorio mejl i koliko si ga gledao? I'm calling bullshit onako provizorno.

 

Nem pojma, ali liči mi na ovog psiha totalno. Burazer kaže "sad su novinari puni govana i izmišljaju", a ja već vidim LVG-a kako sedi i bavi se tim stvarima kao da mu život zavisi od toga.

Link to comment

:isuse:

Sezona još nije tehnički gotova, a vi blogožurnalisti se već hvatate za ovakve slamke.

Jebaji ga, nesto se mora pisati. :D

Link to comment

Jel' to tehnički izvodljivo? :unsure: Da pošiljalac zna kad si otvorio mejl i koliko si ga gledao? I'm calling bullshit onako provizorno.

kod mene na poslu jeste, tacno vidim kad je primalac otvorio, koliko ga drzi otvorenog, kad mi odgovara...

Link to comment

Jel' to tehnički izvodljivo? :unsure: Da pošiljalac zna kad si otvorio mejl i koliko si ga gledao? I'm calling bullshit onako provizorno.

 

Naravno da jeste - i to nije nista skupo ili nevidjeno. 

Link to comment

Naravno posiljalac mora da aktivira tu opciju da mu se vrati izvestaj kada je otvoren mail. Ali i to je moguce zaobici, kad se otvara takav mail moze da se odabere opcija da se ne posalje izvestaj da je procitan mail...pa onda cela prica gubi svrhu. 

Link to comment

Tehnikalije podešavanja Outlooka na stranu, ovaj car stvarno komunicira sa svojim igračima putem mailova? Ukazuje im na greške putem mailova obogaćenih multimedijalnim sadržajima?

 

Pa živa je greota da takav bog ne provede barem deceniju na klupi, sa neograničenim ovlašćenjima i budžetom.

Link to comment

Szczesny bi izgleda trajno ostao u Rimu.

Uhm, mozda se produzi pozajmica na jos sezonu, ali mislim da on nece ostati kod nas. Imamo jeftinije, ali verovatno i gore resenje. I ja bih Szczesnog pre Alissona ali razlika u ceni je preterana.

Link to comment

^Cela prica je da je umesto tradicionalno slobodnog ponedeljka uveo da se tad gleda snimak tekme od vikenda i onda svakog igraca pojedinacno provuce kroz govna za svaku gresku koju je napravio. Onda su mu Rooney i Carrick skrenuli toboze paznju da to utice na moral i samopouzdanje igraca, te je izmozgao da im salje pojedinacno mailom video sekvence.

 

Ne vidim problem da se ukaze na greske ali je potcenio cinjenicu da su igraci razmazene primadone sa par grama mozga, ucenje na svojim greskama za njih nikad nije bila opcija. A ni pristup mu u najmanju ruku nije najsrecniji. Coveka je jednostavno pregazilo vreme i to je kraj price.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...