Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pochetino je dostigao svoj maksimum, sledecih godina ako ostane, ima samo da pada. Tako je bilo i sa Espanjolom. Tesko drzi fokus sa istom ekipom. Najbolji je za dve godine ugovora.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja očekujem da svi budu bolji. Oni nemaju igrača sa 30+ godina i svi igrači bi trebali samo da napreduju. Možda bi eventualno mogli da dovedu jednog centarfora, ako nemaju dovoljno poverenja u N'Jie-a. Svi ostali bi trebali da budu samo bolji, jer su pre svega u pitanju mladi igrači koji napreduju iskustvom, a sekundarno bi igrali pod istim trenerom i istim saigračima. Igraju CL, nemaju timsko zasićenje. Ne mislim da su igrači individualno zasićeni Tottenhamom.

 

Upravo je to ono gde mislim da timovi u EPL greše u odnosu na ostatak Evrope. Jednostavno, ne veruju dovoljno igračima u klubu. Igrač se gleda kao potrošna roba. Prošlo leto su kupili pet igrača, dva su samo standardni u prvoj postavi (Son i Alderweireled) i povećali su bodovni saldo za 6 bodova. Kao što su ove godine igrali EL, tako će naredne igrati CL, potrošnja igrača će biti ista, možda čak i manja, jer nisam siguran da mogu više od izlaska iz grupe, eventualno 1/4 CL, a može lako da im se desi da budu i treći u CL grupi.

Link to comment

Jbg, ljuti se koliko hoćeš ali protiv West Hama nisu počeli utakmicu Alli, Dembele, Rose i Walker. Možda je Poch mislio da može i bez njih da dobije, ali u svakom slučaju mu je Arsenal tri dana kasnije bio veći prioritet.

Hoće to, žrtvuješ utakmicu tako što najboljeg igrača staviš povređenog u ekipu :D

Link to comment

Hoće to, žrtvuješ utakmicu tako što najboljeg igrača staviš povređenog u ekipu :D

 

I kažeš mu da se ne trudi preterano pa on bude najgori na terenu i odigra najgoru utakmicu u sezoni

 

Enivej,

ne može da se poredi igranje EL i CL. Tottenham je EL uglavnom igrao sa kombinovanim timom. Teško da će to proći u CL. Po meni, najbolji pristup bi bio da se nastavi sa dovodjenjem igrača kao što je N'jie pa ih polako uvoditi u tim na određenim utakmicama. To je prošlo sa Alijem, Dierom... Čak je i Lamela uspeo ove sezone da ima dosta pristojnu sezonu.

Samo je potrebno dosta strpljenja i bez suludih kupovina kao posle Bale-a

Link to comment

Brighton tako sabija mučene Sove u revanšu da ja to ne pamtim. U prvih 20 minuta su imali barem 10 zicera i posed od nekih 96%. Trenutnih 1-0 se može smatrati ozbiljnim uspehom.

Link to comment

u dva piva da ulazi sefild? mislim, nije u redu, al' mi se nesto javlja.

Može... :)

 

Statistika je na tvojoj strani, ali ja verujem da su Tigrovi jači od Sova...

Link to comment

dogovoreno, valjda cu bolje da prodjem nego s Borissom :fantom:

 

mogo bi Beowl, da napravi zurku za promociju sefilda, ako nije stipsa. ja bih za sumare to uradio.

Link to comment

Au sine kakva tekma :Hail:

 

Brighton neće moći da prebroji kornere i slobodnjake koje je izveo. Pri tome centriraju opako dobro, kako im je samo jedna ušla to će ostati večita misterija. Kod nas™ nema ko nije izblokirao barem jedan gol.

 

Knockaert ubija na desnom krilu a prekide izvodi kao Becks za sirotinju, biće gusto u 2p.

 

I na kraju kontra iz tri poteza, sve savršeno odradjeno ali Brightonov goša bukvalno iz očaja uspeva da odbrani.

 

Wednesday nema šanse da završi sa 11 igrača, oba štopera su dobila po karton u prvih pet minuta.

Link to comment

dogovoreno, valjda cu bolje da prodjem nego s Borissom :fantom:

 

mogo bi Beowl, da napravi zurku za promociju sefilda, ako nije stipsa. ja bih za sumare to uradio.

U najboljoj mehani na Peri ako se plasiramo™. Obezbedjujem alkohola koliko ko može da potegne, možda bude i džidže.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...