Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Бентекара подиже себи цену за прелазни рок.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al se raspisao majo, ne obazire se uopšte što je liga već uveliko rešena :fantom:

 

A oni tamo bogovi fudbala izginuše u nikad neizvesnijoj završnici, još samo da ima neko da isprati :(

Kiselo grozdje, sta da ti kazem :( neko slavi 4 mesto, neko titule. Svakom svoje, vazno  je gde je kvalitet.

Link to comment

Škotski elitisto narod ti poručuje -1 :fantom:

i to mi je hvala sto sam bio na strani Sitija  :( valjda ce vas malo Pep ugospoditi tikatakatukom.

Link to comment

Alen je odličan za ovih 10ak minuta koji su mu namenjeni.Lalanu sledeće godine na klupu,ali biće koristan.

 

Kutinjo i Firmino su se takmičili u bezobrazluku,obojici je bio jedan od "onih" dana.

 

Ture se borio kao i uvek...Minjole je ostavio Čelsiju prazan gol u svom debilnom stilu,ali u nastavku se izvadio sa dve odlične odbrane.

Link to comment

Zašto Lalanu na klupu? Trči kao navijen i pokriva rupe iza brazilskih šminkera. Ovog proleća je igrao kao na drogama, bilo je tu vrhunskih partija.

Alen zaslužuje više, samo neka se ne ubacuje napred, dao je nedavno gol i sada nek se ne pojavljuje u 16 jedno godinu dana.

Link to comment

ima i ono kup takmicenja "98/99. 48 golova, ove u sezoni 46. moguce da je tako bilo pre meca sa whu, ali ne menja poentu mnogo.

 

i liverpul je bio strahovito neefikasan, valjda 22 gola na pola sezone, ali od tada 40 golova.

Link to comment

Zašto Lalanu na klupu? Trči kao navijen i pokriva rupe iza brazilskih šminkera. Ovog proleća je igrao kao na drogama, bilo je tu vrhunskih partija.

Alen zaslužuje više, samo neka se ne ubacuje napred, dao je nedavno gol i sada nek se ne pojavljuje u 16 jedno godinu dana.

Gotivim ja Lalanu,i branio sam ga kada su ga svi pljuvali,ali mislim da nema kvalitet za prvih 11 ako želimo sledeće godine borbu za titulu.Svakako da bude džoker sa klupe,nekih 30ak minuta... Edited by Milošica
Link to comment

To je u stvari dokaz da je DeGea spasio sezonu, koliko-toliko...

Granitna odbrana, samo je Totte bolji po broju primljenih golova.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Lljiljana je sinoć bio očajan, s izuzetkom onog dodavanja Staridžu. 

 

+1

 

I naravno da nema kvalitet da bi bio redovan starter, ako se žele neki rezultati iznad Southampton nivoa (na kom se praktično nalaze danas).

Link to comment

I Poch nas iskoristio da poveca sebi platu :(

 

Neka se pripreme svi koji imaju takve ambicije ovog leta.

 

Sprdnja #1 na planeti vec 3 godine. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...