Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Stvarno zvuci jadno ali Utd-u bi bod vcrs ostavio kakvu takvu sansu ako Swansea izvuce nereseno, sto nije nerealno. Ipak je pobeda malo previse long shot. Sve u svemu pateticno.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

SAF je sujetni, matori prdonja. Zna da Poketino nece nista uraditi sto bi bacilo sjenu na njegov rad. Sa Murinjom je to vec druga prica...

Link to comment

A čekaj, šta bi mu hvalilo da se uhlebi kod Levog? Preuzme Pochettinovu talentovanu ali neostvarenu momčad i sa samo svojih deset prstiju plus još stotinak miliona funti od njih najzad napravi šampione?

 

Mislim, ako vam je (Midlu) već toliko stalo da radi kod Kraljice Babe. Ja lepo rekoh još onog nezaboravnog dana kad su ga šutnuli da će teško ostati u Engleskoj...

Link to comment

A čekaj, šta bi mu hvalilo da se uhlebi kod Levog? Preuzme Pochettinovu talentovanu ali neostvarenu momčad i sa samo svojih deset prstiju plus još stotinak miliona funti od njih najzad napravi šampione?

 

Mislim, ako vam je (Midlu) već toliko stalo da radi kod Kraljice Babe. Ja lepo rekoh još onog nezaboravnog dana kad su ga šutnuli da će teško ostati u Engleskoj...

Ali bi bilo super da ostane i da ode u ManU, i još neko da dovuče Simeonea, recimo Arsenal... Bila bi sledeća sezona za neverovati...

Link to comment

Ne može Simeone u Arsenal, koncepcijski je nemoguće.

 

Jedini trener za Arsenal je bio Klop ali je zbog Vengerove bandoglavosti to propalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...