Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nakon dužeg vaganja prelomio™ sam da bi, koliko god bila mučna, varijanta u kojoj Lujara uzima 4. mesto ipak bila najbolja u strateškom smislu. Prvo jer će tako Pep dobiti priliku da promoviše tikitaku u LE a drugo jer će Glazeri, egzaltirani ulaskom u LŠ i osvajanjem kupa, dati Lujari nov ugovor, povišicu i još 400 miliona evra da ih na leto skrlja u tovar raznih Ighala, Townsenda i jednog solidnog klinca iz Lyona.

Edited by beowl
Link to comment

Ne znam odakle ta teorija da bi Lujara osvajanjem 4. mesta (tj. Citijevim prokockavanjem istog) obezbedio sebi ostanak na klupi... Sekirče je spremno pa je spremno.

 

Btw ozbiljno sumnjam da je ovaj tim sposoban dobiti WH u utorak. Posle onog jada protiv jednog Norwicha jedino neko samoubistvo Biliceve ekipe moze doneti rezultat ManUtd-u. Jos ako Martial ne bude u opticaju, sanse nisu vece od cca 20%. Ako i toliko.

Link to comment

Клопара bilić je ladno mogao u ligu šampiona da nije izgubio od jebenog svonsija :(

 

 

na zalos' 

Link to comment

Mančester će možda da dobije WHU, možda neće, sve je moguće, ali još jednom ponavljam...nema šanse da WHU bude nemotivisan ili ne daj Bože da puste. Poslednja utakmica na stadionu na kom su domaćini 112 godina. 

 

Da je WHU dobio Svonsi, svejedno ne bi išao u LŠ, trebao mu je poraz Sitija danas. 

Link to comment

 

čekaj, zar nema liverpul ligu šampiona preko trijumfa u ligi evrope? ili sam ja sanjao da su tu uveli od ove godine?

Link to comment

čekaj, zar nema liverpul ligu šampiona preko trijumfa u ligi evrope? ili sam ja sanjao da su tu uveli od ove godine?

Ima ako osvoji... A ovako da nije bilo dva glupa kiksa, posle 2:0 na poluvremnu (Newcastle i Sothampton) moglo je i preko lige... Ne znam odakle poručniku Swansea...

Link to comment

čekaj, zar nema liverpul ligu šampiona preko trijumfa u ligi evrope? ili sam ja sanjao da su tu uveli od ove godine?

uveli su od prosle, al je rezervisano za sevilju :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...