Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

moussa dembele, igra za mladu fra reprezentaciju. veliki talenat, problem za fulham je sto mu istice ugovor na kraju sezone, a verovatno nece potpisati novi posto ga traze bayern i manchester united.

 

inace, brz, fizicki jak i dobar finiser. naravno, jos uvek u razvoju pa nije na svakoj tekmi na visokom nivou.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kako to zavrću ruku LVG-u da ga nateraju da ostane, ako on kaže da neće? :unsure:

 

Jedino što mi pada na pamet da bi on neku sporazumnu milionsku isplatu, a oni mu kažu ili idi za džabe ili sedi i trpi još.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

To izgleda kao veoma mudra odluka - bolje vrabac u ruci (usteda ako sam podnese ostavku) nego golub na grani (eventualni plasman u LS)... Ionako ta LS trazi velika ulaganja u kvalitetne igrace.

Link to comment

A kako to zavrću ruku LVG-u da ga nateraju da ostane, ako on kaže da neće? :unsure:

 

Jedino što mi pada na pamet da bi on neku sporazumnu milionsku isplatu, a oni mu kažu ili idi za džabe ili sedi i trpi još.

 

Poenta sa tekstom, a posto se skoro identican pojavio i u Timesu, je da je sadrzaj 100% briefovan iz samog kluba i da je ogromno pitanje sta je tacno istina. ALI - sama cinjenica da se ovako nesto daj javnosti dovoljno govori, a drugi, i vaznije (mozda) je - zamisli igrace koji u novinama citaju da njihov menadzer misli da su beyond repair. Znaci Chelsea nek se ukine ako nas danas ne pobede. Ok, onda ce ovaj da ode, posto je sad vec napravio Brodgersesque  stetu, ali ako posle toga ostave Giggsu do kraja sezone tim u ovakvom stanju, onda bukvalno kad to pukne, a hoce 100%, i Woodward nek se nosi. 

Link to comment

Ne vidim po čemu je Čelsi u ovom trenutku u nekom pa boljem opštem stanju od Munčestera. Njihove zvezde jesu beyond repair.

 

Geez, da mi je neko pre tri godine rekao da će božićni derbi Munčester-Čelsi predstavljati cripple fight četvorostruko poraženog domaćina i Championship-here-we-come gosta, uz ozbiljne izglede da se utakmica okonča sa 0 šuteva na gol sa obe strane, ozbiljno bih mu ponudio valijum. Jedan epski i jedan malo manje epski raspad.

Edited by beowl
Link to comment

Kosta ne igra zbog kartona, a i Azar je pod znakom pitanja; Junajted ce imati nekoliko svezih kvalitetnih igraca. Da Lujo nije pred otkazom, verovatno bi Mancester bio blagi favorit, ali sasvim je moguce da ce i igraci probati da ga cusnu niz liticu i olaksaju sebi muke. Moze ovo da ide u bilo koju stranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...