Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nažalost, Pedro se pokazuje kao odlična kupovina. :(

 

U medjuvremenu:

 

 

"He said "fantastic" a few times. I didn't really think there was anything fantastic about it at all,' Scholes said on BT Sport. 'You are at home to Newcastle, you are expected to win the game. The visiting keeper has one save to make. Fantastic? No, not for me."

 

 

:ziga:

Edited by Giggsy
Link to comment

Pa nasao sam online za 139, pise dostavljaju u hotel, ali iako izgleda zvanicno, malo mi sumnjivo. Nista, bolje ce mi biti u pabu izgleda, taman je pocela i kisa (da se utesim nekako), a i moram u utorak rano za Berlin.

 

to je to, ako hoces na tekmu kupuj to za 139, mala je sansa da ces naci jeftinije. ako ne - pub, jbg

Link to comment

Koliko lagano igra City, jbt izgledaju kao Barselona za odredjene timove koji deklarativno pucaju na visok plasman. Silva je trenutno lagano broj 1 igrac u ligi.

Link to comment

У суштини су нас убили по боковима, гдје и јесмо најтањи, поготово лијевом.

Link to comment

Cist penal nije sviran Sanderlendu, koji je mnogo bolje delovao sa Osheom umesto Kabula.

 

Btw Pantilimon branio kao zver, bas kao i Batlend za Stoke (odbrana Dzeromovih "makazica" u stilu Smajhela), uz dobrog Krula, napravise kolo/subotu golmana.

Link to comment

I Howard je dobro branio, osim što je primio dva pacerska gola.

 

Onaj Adama Traore deluje prilično impresivno fizički, kao neki rich man's Victor Moses.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Вест Хем покушава да доведе Јанузаја на позајмицу, главни конкурент Евертон. То би нас прилично извукло из ситуације у којој смо тренутно, да удвајање Пајета мање-више решава утакмицу.

 

Још и неки центарфор да стигне, не мора звезда да буде, довољно је само да буде бољи од Маиге - што није највећи проблем на свету - и може прелазни да се лагано завршава.

 

А може и без те две ствари, нека клинци заиграју. Елиот Ли и онај тинејџер Скандинавац што је летос стигао из Ситија би могли да истерају десетак стартова у сезони. Једино што због Паје амбиције расту, просто човек пожели да уз њега види бар још неког њему равног. :(

Link to comment

Cist penal nije sviran Sanderlendu, koji je mnogo bolje delovao sa Osheom umesto Kabula.

 

Btw Pantilimon branio kao zver, bas kao i Batlend za Stoke (odbrana Dzeromovih "makazica" u stilu Smajhela), uz dobrog Krula, napravise kolo/subotu golmana.

 

Neverovatno da onakvu ruku ne vide ni glavni ni pomoćni :isuse:

 

Pantilimon šta je odbranio Ayewu, neverovatno.

 

Jerome verovatno ni sam ne shvata kako mu dva zicera iz peterca nisu ušla u gol nego pravo u Butlanda.

Link to comment

tesko do prve pobede u sezoni iako realno nije trebalo tako da izgleda. uz losu igru ove sezone, prati nas i baksuzluk. vec dva crvena kartona, penal, ponisten regularan gol. ipak to nije opravdanje za los pocetak sezone.

 

najvise brine uzasna i sada vec standardna forma cesca i ivanovica cele ove godine. poneki igraci zabriljiraju pa u sledecoj utakmici odigraju lose, tesko da ima konstantnih dobrih igara. 

pedro je imao dobar debi a bio bi jos bolji da je willian dao onaj zicer ili da je ranije dodao costi koji je imao bolju situaciju od brailca. lepo je imati igraca na desnoj strani koji zna dati gol ili bar nesto uraditi u napadu (nesto slicno kao i sa leve strane) a ne kao willian ili ramires (cuadrada da i ne spominjem). super je sto je vec prosao pripreme i da je u punoj formi. jedino ce morati jos da se prilagodjava na sistem i saigrace.  courtois nas je spasio verovatno jos jednog kiksa sa odbranjenim penalom. zouma mi se najvise svidjao danas iako se nesrecno okliznuo kod prvog gola. mislim da ce polako ali sigurno izgurati cahilla iz prve postave, mozda cak i terryja ali to je manje verovatno. ako dodje stones od sledece sezone vec imamo zacementirani stoperski par.

raduje i gol coste koji se tako upisao ove sezone. mogao je dati bar jos jedan gol. 

razocaran sam sto jose ne koristi remyja pre falcaa. mislim da je to francuz zasluzio igrama iz prosle sezone ali ocigledno da ga jose ne ceni previse.

hazard je od prvog minuta dolazio skoro do matica po loptu da kreira. i tu se vidi u kakvom je stanju fabregas. 

 

baba je cele ove nedelje individualno trenirao pa nije ni bio u konkurenciji da igra. valjda ce debitovati u sledecoj utakmici.

 

ramires i cuadrado 'misteriozno' nisu bili ni na klupi. cuadrado se najvise spominje kao igrac koji ce otici u zamenu za pogbu u juventus a tu se spominjali i oscar i ramires. samo sto je oscar povredjen. juventus je do sada odbijao ponude. videcemo sta ce biti do kraja prozora. najvaljivani su novi susreti predstavnika klubova oko dogovora transfera. mislim da je procentualno 25% sanse da dodje pogba. kao sto rekoh ranije, dobro je sto trazimo i igraca na sredini terena jer smo u odnosu na proslu sezonu u ovo doba smo bas losi tu. sa dolaskom pogbe ili nekog igraca slicnog kvaliteta bi vec mnogo podiglo nasu sansu da odbranimo titulu i da uradimo nesto vise u ls.

 

sledeca utakmica protiv palacea. samo se nadam da cemo do tada dovesti neke nove igrace i da nece biti crvenog kartona i penala.

 

u pravu si sto se tice odbrane. Izgleda da su kratke pripreme najise pogodile obranu. Izgledaju sporo i izvan sika. Takodje individualno previse gresaka koje zavrsaaju golovima, kartonima ili penalima.

 

Murinjo je ponovio u prosloj njegov klasicni nacin slanja poruke. Bencovao je Terija da posalje poruku Stonu. Slicno kao i svojevremeno kada je poceo bez spica protiv Junajteda nebili poslao poruku Runiju da ga ceka.

 

Kvadrado je katastrofa i njegov odlazak nebi imao nikakav odraz na igru. Ramires nije onaj stari. Izgubio je na brzini. Secam se da su se mogi smejali kada je presao u Celzi jer toboze ne moze igrati mesarsku ligu sa svojih 50 kila. U medjuvremenu postao je jedan od najbitnijih i najkonstantijih igraca Celzija do poslednje povrede. Trenutno je senka tog igraca i verovatno je vreme da se proda/zameni jer cisto sumnjam da ce se vratiti u staru formu.

 

Uilian se nije najblje snasao juce mada i dalje mislim da je zasluzio sansu na konto prosle sezone koju je odigrao sasvim solidno. Usporio je dve kontre bez razloga a i kod drugog gola odluka da ne produzi loptu kroz sredinu Hazardu vec da je prebaci Pedru na krilo je krajnje diskutabilna. Sut koji mu je Pedro namestio je sramota. Ceka se Oskar koji je odigrao jedno fantasticnu partiju od kada je Mata otisao (i to prvu u ulozi Mate). Posle toga sve je bio suvi prosek. Ako se on dovede u formu i uz Pogbu mislim da Celzi moze napasti Siti.

 

Posle tri kola Siti izgleda fantasticno. Sve linije izgledaju uigrano. Ako uspeju da igraju na ovom nivou tesko da ih iko moze sustici sem evantualno Celzija.

 

Arsenal mi je nejasan. Mislio sam da je ovo njihova sesona a vec posle treceg kola pocinjem da sumnjam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...