Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Steaua krenula u prvenstvo zele da nam uteraju strah u kosti vode u gostima protiv Pandura 0-2

izvesni čipiču kida. cenim da će biti ćirkov čovek.

teško može taj da zabije dva puta za redom po dva komada, jedan da, al dva teško.

Link to comment

Samo da prodjemo Dillu Gori za Rumune ne brinem Babo to resava :fantom:

 

0-3 Steaua ali dzaba im nisu nas uplasili :fantom:

Edited by Cash
Link to comment

Samo da napomenem da bi partizan trebalo da dobije 20% od 18.700.000€ koliko iznosi transfer za prelazak mitrovica, sto je nesto vise od 3,5 miliona €.

Link to comment

Samo da napomenem da bi partizan trebalo da dobije 20% od 18.700.000€ koliko iznosi transfer za prelazak mitrovica, sto je nesto vise od 3,5 miliona €.

valjda 20% od cifre preko 5 milki €, a dug je oko 14 milki

Link to comment

Toliko ste dobili i od Skuletica, pa vi plivate u lovi. Samo, pitanje je sta ce ostati kad se Vucela namiri i njegovi pajtosi.

 

mi?

 

a sta vi radite? pozovete gasprom telefonom, "halo bing, kako brat? sta radi? daje 4,5 miliona za godinu dana? hmmm..neka bude 5,5..lepsa je cifra.."

Edited by BlackGeorge
Link to comment

jedno učešće u LŠ moglo bi da sanira veći deo duga.....stoga je vrlo logično da se za dovođenje igrača izdvoji 0 evra. ranije smo se bahatili i ulagali po 30.000 evra, ali ti dani su prošli, Bogu hvala.

Link to comment

mi?

 

a sta vi radite? pozovete gasprom telefonom, "halo bing, kako brat? sta radi? daje 4,5 miliona za godinu dana? hmmm..neka bude 5,5..lepsa je cifra.."

Pusti ti nase lopove sa 40 milki duga, vi bar imate prihode od traansfera, mi ih nemamo
Link to comment

ne bi mi ni imali dug kada bi prihodi od transfera zavrsavali na racunu kluba.

 

nesto naravno dodje do kluba, koliko za egzistiranje na ovom nivou, a jedan fin deo ide govnarima raznih vrsta koji vole Partizan do poslednjeg evra.

Link to comment

valjda 20% od cifre preko 5 milki €, a dug je oko 14 milki

I ja mislim da je od profita al po Djuronijevoj prici imate 20% od celog transfera.

 

U svakom slucaju vrhunska prodaja.

 

 

nas dug je bese negde oko 4 miliona evra?

 

Ko sto je Zvezdin 7.5 :)

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...