Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako da ne grešimo kad imamo dve nagazne mine petrovića i ćirkovića. slovenac je ok a vulićević je bolji napred nego nazad. uz to jevtović nam je jedini defanzivac u veznom redu

Link to comment

evo ti ga trujić djordjije

igra ko ja, samo je brži

:lol:

 

lebe mekani, jel grbić pera što je jebo premijera otišao?

Link to comment

ne bih ništa preterano zaključivao na osnovu ove utakmice, drugo poluvreme se otaljava sa obe strane, a vrlo je moguće da je metalac otaljao i čitavu utakmicu, videćemo.

 

najjači utisak su mi dva pasa božinova koja pokazuju da i nije zaboravio da igra fudbal. samo će on teško doći do izražaja u ovoj ulozi koja mu je kod nas namenjena. nadam se da će biti dosta bolje kada se zapravo susretnemo sa nekim protivnikom koji će nam ostaviti malo više prostora, tu bi oumaru živković i božinov trebalo da izdominiraju

Link to comment

bog

:Hail:

 

 

kad se oporavi brazilac, broj drvne gradje ćemo svesti na minimum. da li je i koliko to dovoljno za evropu će da vidimo.

ja mislim da jeste.

:)

Link to comment

na osnovu Dile i Metalca ne moze se nista zakljuciti, osim da se bunker razbija brzim golom. i jedan i drugi protivnik su grazne ekipe sa seoskim mentalitetom, za koje se moze reci da su fudbalske samo u najsirem smislu te reci.

 

moze se zakljuciti i da jos uvek ulazimo u takmicarsku formu i da nemamo snage za celu tekmu.

 

ostaje nada da ce uskoro doci neko ko hoce da igra fudbal, pa da malo istog i gledamo. da se ja pitam, ovo sto igraju Dila i Metalac bilo bi zabranjeno, odnosno sankcionisano na neki nacin. ako neces da igras nadji neki drugi posao, ne smaraj i ne davi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...