Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

vojvodina i cukaricki (ili radnicki nis ako se plasira) mislim da krecu od prvog kola lige evrope, tako da je teoretski moguce

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

"Pita se Augzburg, sa kojim imam još jednu godinu ugovora. Otkup je realnija opcija od pozajmice", kaže Đurđić.

 

Partizan će, dakle, verovatno morati da izdvoji određenu sumu novca da bi platio obeštećenje, ali iskusni golgeter veruje u pozitivan rasplet.

 

"Čini mi se da nikad ranije nisam bio bliži Humskoj. Voleo bih da dođem, jer sam od malena navijač Partizana i bila bi mi čast da zaigram sa Sašom Ilićem".

 

http://mondo.rs/a904024/Sport/Fudbal/Djurdjic-hoce-u-Partizan-ali-ima-ugovor-sa-Augzburgom.html

Link to comment

treba odvojiti tu pricu "njegova zelja" od realnosti, posto je u pitanju cisto ekonomija, odnosno PARE. ok je to sto je on navijac partizana, super je sto se radi o odlicnom fudbaleru, ali treba dati pare za njega a to ova nasa nakaradna uprava nije u stanju da uradi. sigurno se cenkaju na 150.000 evra pa ce sve to propasti, kao i milion puta do sada.

 

jos jednom; kada pocinje prelazni rok?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sigurno se cenkaju na 150.000 evra pa ce sve to propasti, kao i milion puta do sada.

kakvo crno cenkanje, oni menadzera igraca nisu videli ni culi. ti pajseri se samo dobro zajebavaju smisljajuci razne "bombe" i non-stop lozeci raju. (zvuci poznato odnekle?)

tri strane topica ne bi bile dovoljne za izlistavanje svih njihovih kombinacija otkad su dosli tu gde jesu.

do 1og minuta 2og kola kvalifikacija i istrcavanja naseg tima na teren, ja im nista ne verujem koga su doveli, a ko je otisao.

Link to comment

Ivica u blicu demantovao dovođenje đurđića i sume (visoka obeštećenja). Takođe je najavio dovođenje neke drvne građe, neću ni imena da im spominjem..

 

Ok, što se mene tiče nadam se da će ivica iliev dobiti šut u bulju, odnosno da njegova opcija neće proći.

Link to comment

Ivan Ćurković i Nenad Bjeković će i definitivno biti kandidati za predsednika FK Partizan. Izborna Skupština crno-belih zakazana je za utorak 24. maja a kako “Blic” saznaje Bejković će od večeras i zvanično biti kandidat opozicije za mesto prvog čoveka kluba.

 

e8f794169df06acc61e0c3ba9eed4399.jpeg

Link to comment

Ne znam da koliko ima istine u tome da ce Djukic da zameni Tomica, verovatno ako pobede Bik i kompanija. Ako dodje nadam se da je naucio nesto u Spaniji, inace tesko nama, pogotovo u evropi. Igrali smo lepo za oko sa njim, ali smo se i naprimali golova. 2-2 protiv Zvezde, 3-3 protiv Vojvodine kuci, ko zna sta bi bilo u evropi da nismo izbaceni. 

Izgleda da Mandaric dovodi Vucinica u Olimpiju, nama bi bas legao, ali nema ko da ga dovede jbg.

 

giphy-1-.gif

 

Bice Olimpija zajeban protivnik u evropi, doveli su italijanskog trenera, a i Mandaric sigurno nece da zali pare sad kad su osvojili titulu.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...