Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

The Champions League title holder spot is not used since both finalists, Real Madrid and Atlético Madrid, already qualified for the group stage by the domestic league. This implies that the Europa League title holder Sevilla gains access to the Champions League group stage, leaving an empty spot in EL-GS or EL-Q3. This implies that the cup winner of the 18th country on the ranking list (Cyprus) has direct access to the 3rd qualifying round, and the cup winners of the 26th and 27th countries on the ranking list (Norway and Serbia) have direct access to the 2nd qualifying round of the Europas League.

 

koliko je to dobro ili loše videćemo, s jedne strane gubi se prilika da pfc obezbedi 0,5 poena za nacionalni koeficijent i 0,1 poen za klupski sa 2 pobede u prvom kolu i da uprava bude pod pritiskom da dovede pojačanja u junu, ovako će po sistemu lako ćemo ostaviti odluku o pojačanjima za juli, ali će zato ekipa moći da odradi koliko toliko normalne pripreme pre početka sezone 14 jula

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

gleda se plasman, ne i ko je taj plasman ostvario, klupski koeficijent je bitan kod određivanja da li će se ekipa naći među nosiocima ili ne, da je javor osvojio on bi sa koeficijentom 3 startovao od 2 kola kvalifikacija ali bi bio među anosiocima...

Link to comment

Predrag Lazic  :Hail:  jedan od mojih omiljenih igraca dok je igrao za Partizan :D

 

 

Na 7:57 voznja Andjelkovica i Baste

Edited by El Patron
Link to comment

Ako dodje Djurdjic ljudi mislim da smo uboli premiju,

nerealno mi je da je decko rekao nesto tako posteno. Samo da ne bude Devic part two

Link to comment

Po starom jesmo, ali ne znam za ovo sto kaze gone fishing, danas su dali mesta klubovima sa Kosova

 

ako albanci sa kosova udju u evrokupove vec ove sezone (a to bi, opet, bilo dosta brutalno poseravanje uefa mafioza sa sopstvenim pravilima, jer nema sanse da se oni licenciraju po propisima s obzirom da je deadline uskoro. npr. gibraltar je primljen u uefa u maju 2013., a krenuli su da se takmice 2014.) slovenacki predstavnik (pobednik finala kupa maribor - celje) je taj koji se spusta u prvo kolo, partizan je siguran u drugom.

Edited by Nikodije
Link to comment

mislis na to da ne budu zrebani protiv nas? pa dobro, naravno, tako ce i biti. barem bi tako trebalo da bude, mada i u tim stvarima je bilo izuzetaka, npr. jermenija i azerbejdzan su zrebani u istu grupu u kvalifikacijama za ep 2008. (i to sa nama), al onda je nadjeno idiotsko resenje da oni uopste i ne odigraju te dve utakmice iako su bili u istoj grupi.

Edited by Nikodije
Link to comment

 

 

Otvorio Informer zbog Djose kad ono "vest" koja ce vam biti zanimljiva

 

http://www.informer.rs/sport/partizan/71806/VIDEO-PARTIZAN-RAZBIJA-KASICU-evra-Darka-Jevtica

 

 

 

Procitao sam na jednom forumu covek koji je upucen dosta je napisao da je ponudjen ovaj igrac cena je 500.000, traze ga i neki Svajcarci.

Za Djurdjica je nekom njegovom bivsem klubu Augzburg trazio 350.000 evra. Mislim da nisu velike pare za takvog igraca, trebalo bi ga dovesti.

Link to comment

mislis na to da ne budu zrebani protiv nas? pa dobro, naravno, tako ce i biti. barem bi tako trebalo da bude, mada i u tim stvarima je bilo izuzetaka, npr. jermenija i azerbejdzan su zrebani u istu grupu u kvalifikacijama za ep 2008. (i to sa nama), al onda je nadjeno idiotsko resenje da oni uopste i ne odigraju te dve utakmice iako su bili u istoj grupi.

 

Mada mislim da tesk oda ce proviriti dalje od prvog kola ove godine tako da verovatno ni nece biti potrebe za tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...