Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

jezik pregrizo, odgriskom se udavio

 

S tim u vezi, ''Bard'' je Tomiću uputio i jedan konkretan predlog u vezi Sedrika ''Dominatora'' Gogue, koji je zimus stigao kao veliko pojačanje na poziciji štopera.

Gogua je ovog proleća opravdao poverenje, ali njega Žiivadinović vidi kao još bolje rešenje uz takođe odličnog Evertona na sredini terena, na poziciji zadnjeg veznog. Nešto poput Miičela Donalda u Zvezdi.

''Ja u našem fudbalu odavno nisam video boljeg, borbenijeg, pa čak i tako drskog i bezobraznog igrača kao što je Everton.

Takođe, mislim i da ovaj 'dugački' štoper (Gogua) što je došao, pre treba da bude ispred, u sredini terena, kao zadnji vezni, a da dovedu novog štopera'',
predlaže Živadinović.

 

:D

Edited by gone fishing
Link to comment

Za koga navijati veceras? Za Liverpul da krenemo ranije i uigramo se malo protiv nekih konobara sa Malte ili za Sevilju da odmorimo prvo kolo i izbegnemo neko iznenadjenje?

Ja cu za Sevilju jer nisam neki ljubitelj Liverpula.

Edited by El Patron
Link to comment

jezik pregrizo, odgriskom se udavio

 

 

 

:D

Ziva je bog, malo bi gurno dugackog u vezni red :) a on mucenik ne zna da hoda sa loptom u nogama a kamoli nesto kompleksnije...

Link to comment

Slozio bih se sa ovim da bi Gogua bio dobar za zadnjeg veznog, ume da povuce loptu da predje 3-4 igraca, jedino sto je stoper pa je to rizicno.

Pas ima dobar, protiv Javora je Mihajlovica gadjao u trepavicu bar 3-4 puta. Zna da pogresi, ali to je zato sto uvek gleda da doda loptu nekome, ne ispucava je na sigurno u aut kao Jovanovic npr. To sto ponekad izgubi loptu kad se tako zaleti je pre svega krivica veznih igraca koji mu se ne otvaraju.

To bi se mozda isplatilo u evropi kad igramo protiv ekipa koje nas napadaju.

Edited by El Patron
Link to comment

Za koga navijati veceras? Za Liverpul da krenemo ranije i uigramo se malo protiv nekih konobara sa Malte ili za Sevilju da odmorimo prvo kolo i izbegnemo neko iznenadjenje?

Ja cu za Sevilju jer nisam neki ljubitelj Liverpula.

eee a da smo prošli ausburg sad bi mi igrali sa seviljom

:(

Link to comment

ja naijam za sevilju. ako budu uopšte kupovali igrače treba vremena to uklopiti. mora taj djurdjic i suma pod obavezno. i jos jedan dobar ofanzivni vezni.

 

kad uopšte počinje letnji prelazni rok?

Link to comment

da li?

kako utiče ubacivanje ekipa sa kosova, nisam siguran da su to uzeli u obzir pre par dana kada su pisali text, uefa mafiozi su objavili danas da će ubaciti 2 ekipe iz narkolanda

Link to comment

eto sevilja dobila. igramo od 2.kola. ajde sad da vidimo šta li će uraditi u prelaznom roku...

Spisak potencijalnih pojačanja je odavno poznat.

Link to comment

Cestitke gospodinu Vazuri koga i dalje prati sreca u evropskim takmicenjima

jery smo prošli prvo kolo?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...