Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Kako to da je Sasa Lukic, po nekima, sada drvo?

 

Nije Lukić nikakvo "drvo". Dečko poseduje fudbalsko znanje, dobru tehniku, itd. Ali njegova faza razvijanja ne ide u željenom pravcu, a to je mnogo veći doprinos igri na ofanzivnom delu terena. Retko kada učestvuje u završnim delovima akcija kod postizanja golova, ne pravi razliku na sredini terena, uklapa se u sivilo ekipe. Još je mlad, u avgustu puni 20 godina, ali po mom mišljenju izgleda da će kod njega biti vraški teško da taj talenat pretoči u plodonosni kvalitet na terenu. Mi nemamo vremena da to čekamo, on je valjda projektovan da sada već počinje da pravi razliku na terenu a on to ne čini. Odigrao je već 26 utakmica u prvom timu, a zbog lošije igre u zadnje vreme sedi na klupi.Kada dobije šansu da odigra od prvog minuta ne iskoristi je pa često bude zamenjen u drugom delu utakmice. Mišljenja sam da treba iskoristiti tu ponudu Torina od 2 miliona evra (ako uopšte postoji) i pokušati sa razvojem nekog drugog ofanzivnog veznog na njegovom mestu.

U međuvremenu, neophodan je jedan "suma" ofanzivni razbijač sredine terena.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

i me4ni je on ok. pride ga znam i lozi se na partizan jos dok je bio klinac. nije mi bas najjasniji njegov status u nemackoj. sasvim ok je odigrao na pozajmici u malmeu, a odma su ga prosledili na pozajmicu iz ausburga u cvajtu.

Link to comment

Curkovic najavio da ce protiv Vojvodine morati da igra najjaci sastav. 

U 18:16 po nasem vremenu igramo prijateljsku protiv Beroe iz Stare Zagore povodom 100 godina kluba. 

Ovde bi trebalo da bude prenos utakmice

 

http://www.beroe.bg/

Link to comment

Utakmica prava prijateljska, ne zna se ko je gori, bez sansi skoro. 1-0 za Beroe u 41. min posle kornera.

Fofana najgori kod nas, trenutno nije ni za rezerve Teleoptika.

 

Kljajic, Bandalovski, Stevanovic, Milenkovic, Subic, Jevtovic, Petrovic, Stevanovic, Kosovic, Fofana i Bozinov

Edited by El Patron
Link to comment

Drugo poluvreme mnogo bolje, 2-0 za Beroe posle greske Stevanovica na pola terena, nisam video sebicnijeg igraca.

Odbrana naravno ispala kao da su petlici. Ovi kao da nas pustaju da damo gol, ali nema ko da sutne ili da zavrsni pas, Fofana i Stevanovic zajebali bar 10 solidnih napada.

Ostojic bi vise pruzio od Stevanovica danas na krilu, zajebava se, pokusava neke poteze, ima samog igraca zalece se na 3 i gubi loptu naravno. Ne samo danas nego celog proleca, nema od njega nista cini mi se.

Edited by El Patron
Link to comment

Momak iz obezbedjenja koga su prebili prilikom "napada na Vazuru" je govorio za Partizan tv. Sasvim je ok, dan nakon toga je bio na dzogingu.

Rekoh ovde, nakon odgledanog snimka, da nije toliko strasno koliko sam ocekivao s obzirim na reakciju ljudi koji su pre mene gledali.

Ovde se spominjalo kako covek ima "srafove i sipke" u vilici, ali hvala Bogu, nista strasno.

 

Klasicno prebijanje.

 

I da, nasilje je glupost.

Link to comment

Koliko znam, gore je prosao lik koga su prebili van kadra..kod njega su se pominjali srafovi.

 

A klasicno prebijanje..To je kao ono 90-ih, klasicna sacekusa, nista bitno. Ima ovde ljudi koji nisu navikli da gledaju kako se nekome gazi po lobanji i smrzavaju se od pomisli na to.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
 "Nije tajna da sam navijač Partizana i da je moja velika želja da jednog dana obučem crno-beli dres. Nedavno sam razgovarao sa Ivicom Ilievim i Ivanom Tomićem i drago mi je da postoji obostrana želja da se transfer ovog leta i realizuje. Ipak, konačnu reč daće Augzburg sa kojim imam ugovor još godinu dana", rekao je Đurđić

 

"Želim da neke od svojih najboljih fudbalskih godina provedem u klubu za koji navijam od malena. Veliki uticaj na takvu moju odluku imali su i Iliev i Tomić, kod kojih sam video da su veoma ozbiljni u svom poslu i da znaju šta rade. Zbog toga mogu sebe da zamislim kao igrača koji može mnogo da pomogne Partizanu i čiji će kvalitet kroz uspeh ekipe doći do izražaja. Još jednom ponavljam, konačnu reč o mom eventualnom prelasku u Partizan daće Augzburg", zaključio je Đurđić

 

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=05&dd=18&nav_id=1132909

 

 

Link to comment

Lepo je to, ali posto je sedam puta pomenuo tomica i ilieva, a postoji velika verovatnoca da oni broje poslednje dane u fkpu, verovatno ce umesto njega doci goran obradovic, ako je jos ziv.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...