Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Da koeficijent je u debelom padu, ne racunaju nam se vise neke godine sa ucescem u LS i LE a racunaju se i dalje promasaji iz kvalifikacija. Ako ispadnemo od Steaue ne bi se preterano sekirao oko koeficijenta jer kako stvari stoje gotovo smo sigurno i tu nosioci jer se na bar 3-4 iznenadjenja racuna. 

 

@BG, o da i prelomio mec. 

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel bese tu babovic dobio crveni karton, ili me secanje lose sluzi?

 

Da. Imali smo igraca vise a onda je majmun odmah na pocetku drugog dobio crveni. Ostace upamcen i lob gol koji je Mustafa primio unutar 16 m u 90 minutu, i njegova izjava ``Reko sam sebi nismo valjda tolki maleri da udje`` i naravno penal Miljkona u BGu. 

 

edit: Neca Tomic legenda, dao gol i tamo i ovde.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Sto je najjace, kad smo izvukli Genk svi su pricali da nemamo nikakve sanse, jer su igrali strasan fudbal. Razbili su bili Leverkuzen mislim 4-1 ili tako nesto nekoliko dana pred utakmicu sa nama. Steta sto smo ih bas razbili bili i onda glup penal.

 

Link to comment

Pao nam je rejting zadnjih par godina, sada smo neki treci ili cetvrti ispod crte, a bili smo par mesta iznad zadnjih desetak godina, tako da nam stize tezak protivnik vec u 3.kolu, a ako ispadnemo od rumuna mozemo da naletimo na neki "bordo" kao vi, jer smo opet tu negde prvi ili drugi ispod crte. Jedino da ispadne do 4.kola lige evrope tri-cetiri ekipe koje su iznad nas, onda mozemo da se nadamo nekim malo slabijim poput tromzoa..

Pobeda u dvomecu protiv rumuna nam osigurava makar siguran plasman u LE, a igramo sa nekim seltikom ili bazelom zadnje kolo kvalifikacija za CL.

 

poispadaće pun kurac nosioca pa ćemo opet biti nosioci u kvalifikacijama za LE ali ovo je prilika, treba izbaciti gruzine i rumune i onda smo sigurni u EL, dosta nas je gledao žreb za LE kad bolje razmislim.. šamrok, tun, nefči, to su bili protivnici za poželeti. samo jebiga kad smo mi bili smeće. 

 

a gde se genka setiste, ja sam to nekako potisnuo iz sećanja, jebem ti, oni su tu ušli kao favoriti a mi ih maltene razbili al džaba kad smo napravili toliko glupih grešaka na nivou kadetskih ekipa da smo ispali

Link to comment

Da je pameti da dovedu sada (barem) jednog pristojnog veznog , samim tim i steknu ozbiljnije sanse da uzmu 10x vecu lovu od ulozenog ! O sportskoj strani da ne pricam ...

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Edited by Geo
Link to comment

Da je pameti da dovedu sada (barem) jednog pristojnog veznog , samim tim i steknu ozbiljnije sanse da uzmu 10x vecu lovu od ulozenog ! O sportskoj strani da ne pricam ...

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

 

veće su šanse da će malo da se pozovu pojedini novinari na burek razgovor, pa da se do onog tamo utorka priča kako je steaua evropski prvak i veliki favorit pa da ispadanje nije problem

Link to comment

nema sanse da dovode ikoga....to bi bilo priznanje da verujemo do moras uloziti da bi dobio.....mi u to ne verujemo....dobiti sve a ne uloziti nista, jedino tako moze.

Link to comment

U prvih pet kola igrate sa METALCEM, JAGODINOM, novim pazarom, SPARTAKOM i vosom... Pa RAD, borac, OFK i onda Zvezda na Miticu...

 

Bice zanimljivo prvenstvo ove godine.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...