Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protivnik po meri, sanse su po meni 50:50. Samo da prvo prodjemo ove iz Gruzije, ali pre toga veceras protiv Metalca da vidimo neku novu majstoriju Bapirla i ako moze prvenac Bozinova i Abubakara.

Link to comment

Kojara bi trebao da vec polagano zavrsava svoj inostrani angazman, nije bio ni u protokolu protiv gruzijaca, tako da ne racunaj na njega. :)

Link to comment

pa ovo je fenomenalna vest.....nema gostovanja za navijace....sjajno, sjajno.

 

veceras bez brige, prvenstvo je namesteno pa i ova utakmica....cigani se dzaba nadaju....we are the TOLE, resistance is futile!!!!

Link to comment

Umereni sam optimista. Gazimo ih kao plitak potok. Kad se igraju ukmezatenje?

 

+1

 

zaplesace magic kada je najpotrebnije. steta sto nije celitc, legende se radjaju na tavim utakmicama.

 

nego, steaua je dvomec za ulazak u ligu sampiona, nema vise utakmica?

Link to comment

ohoho pa ovo su lepe vesti. Nisam navikao da neki klub izdržava kaznu protiv nas. obično je suprotno :)

 

uz tu informaciju i uslov da prodju svi favoriti rekao bih da su rumuni po pozeljnosti bili tik iza maribora.

Link to comment

nego, steaua je dvomec za ulazak u ligu sampiona, nema vise utakmica?

nije, ima jos jedno kolo. ako prodjemo rumune pa ispadnemo u poslednjem kolu valjda idemo direktno u grupe LE.

Link to comment

nije, ima jos jedno kolo. ako prodjemo rumune pa ispadnemo u poslednjem kolu valjda idemo direktno u grupe LE.

 

kako bre, pa zar partizan moze da izvuce celtic u kolu pre dok zavrsnog? zar ranije nije bila neka boranija tu?!

Link to comment

Vidim ministarstvo odbrane im oduzelo pravo da koriste ime i grb, pa sad imaju neku osmokraku zutu zvezdu kao grb. :D

 

Pa oni u govnima kao mi sa stadionom :D

 

Njihov gazda do skoro bio u zatvoru zbog neke privatizacije, u februaru prodao dosta svojih igraca..kupio nesto jeftino kao mi, do 150.000€ ..postavio zeta za trenera da ga ne bi placao,sad citam da i nema trenersku licncu (?)....ludilo :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

kako bre, pa zar partizan moze da izvuce celtic u kolu pre dok zavrsnog? zar ranije nije bila neka boranija tu?!

 

ne može da se gubi od šamroka i tuna i da ostane koeficijent.

 

pao nam je za nekih 60,70% od 2010.

Link to comment

kako bre, pa zar partizan moze da izvuce celtic u kolu pre dok zavrsnog? zar ranije nije bila neka boranija tu?!

Pao nam je rejting zadnjih par godina, sada smo neki treci ili cetvrti ispod crte, a bili smo par mesta iznad zadnjih desetak godina, tako da nam stize tezak protivnik vec u 3.kolu, a ako ispadnemo od rumuna mozemo da naletimo na neki "bordo" kao vi, jer smo opet tu negde prvi ili drugi ispod crte. Jedino da ispadne do 4.kola lige evrope tri-cetiri ekipe koje su iznad nas, onda mozemo da se nadamo nekim malo slabijim poput tromzoa..

Pobeda u dvomecu protiv rumuna nam osigurava makar siguran plasman u LE, a igramo sa nekim seltikom ili bazelom zadnje kolo kvalifikacija za CL.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I kada smo bili nosioci u trecem kolu nismo se bas usrecili. Zdrijebe nas nije mazilo pa smo ispadali dva puta od Kiprana i jednom od Genka ( zahvaljujuci nezaboravnom Miljkonu i Babi maestru).

Link to comment

I kada smo bili nosioci u trecem kolu nismo se bas usrecili. Zdrijebe nas nije mazilo pa smo ispadali dva puta od Kiprana i jednom od Genka ( zahvaljujuci nezaboravnom Miljkonu i Babi maestru).

Jel bese tu babovic dobio crveni karton, ili me secanje lose sluzi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...