Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Kaze Vazura da su drugog koji se ne vidi na snimku iz obezbedjenja jos vise pretukli.

 

http://www.telegraf.rs/sport/2119858-vazura-za-telegraf-zivoti-su-u-pitanju-necemo-predati-klub-huliganima

 

 

Na snimku koji se pojavio ubrzo posle napada, vidi se strašno batinjane jednog muškarca, ali ne i drugog, za koga Vazura kaže da je prošao još gore.

– Još jezivije je pretučen drugi čovek. Ne vidi se to na snimku zato što se to desilo u ćošku, ali je još jezivije i teže pretučen od ovog čoveka. Obojica su iz klupskog obezbeđenja. On je još gore prošao, katastrofa, teške telesne povrede… – kaže Vazura za Telegraf.

Kako je sve počelo?

– Sačekali su kola, pozvali nas da izađemo.

Poznajete ih?

– Znam ih.

Šta su vam rekli?

– Ništa. Ono, kao, njihove klasične pretnje, da mora da se sklonimo i to je to.

Navijači?

– Da, navijači. Ima snimak, svi ih poznaju.

Kako ćete dalje? Da li ćete popustti pod pretnjama?

– Životi su u pitanju, ali mi ćemo nastaviti da se borimo, nećemo da prepustimo klub huliganima. Nadamo se da će policija posle ovog danas da odradi svoj posao, imaju sve crno na belo. Verujemo državnim organima i to je to.

Da li se plašite za svoju bezbednost?

– Naravno da sel plašim pošto mi je rečeno da će ovo da se nastavi.

To su vam poručili?

– Tako je

Šta ćete preduzeti?

– Kako mi policija bude rekla, tako ću da se ponašam.

Da li ste već bili na razgovoru u policiji?

– Čekam sutra, danas sam dao izjavu i to je to.

 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ko je ovaj nestrecnik sto ga ugazise?

valjda vozac

 

nestao onaj Agatonovic sa twittera pa se brinem da nije on  :cry:

 

cudno mi da cuti a toliko voli gospodina Vazuru.

Link to comment

Zar ne bi taj Mutavi neka faca sa Juga ex navijac Zvezde naslednik na Kimija?

google kaze da je taj ranije cuvao upravu

 

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/upravu-partizana-cuva-kriminalna-banda/y3s7en9

 

Bese i Cecin sin nesto trci oko tih janjicara? Cini mi se da je imao saobracajku sa jednim od njih.

 

edit:

 

http://mondo.rs/a864470/Zabava/Zvezde-i-tracevi/Veljko-Raznatovic-saobracajna-nesreca.html

 

Za volanom bio Nikola Vavić

 

Edited by katamaran
Link to comment

Najbolje od svega je to sto je Sale Mutavi pravosnazno osudjen na kaznu zatvora, ali mu se zbog zdravstvenih problema odlaze izvrsenje krivicne sankcije.Ocigledno je dovoljno zdrav da skoro ubije coveka.

Link to comment

Najbolje od svega je to sto je Sale Mutavi pravosnazno osudjen na kaznu zatvora, ali mu se zbog zdravstvenih problema odlaze izvrsenje krivicne sankcije.Ocigledno je dovoljno zdrav da skoro ubije coveka.

 

 

Cek bre zar taj nije dobio batine? Ili sam nesto propustio?

Link to comment

Ne znam kako covek izgleda, po komentarima odavde sam zakljucio da je jedan od ove trojice sto biju.Ovo za kaznu zatvora je proverena informacija.

Link to comment

mutavi ne tuče nikoga na snimku, bar ono što se vidi

 

cecin sin i nema neke preterane veze sa tribinom, dolazio je ali mislim da ne učestvuje u tim dilovima niti da se pita za bilo šta, to je više ono neka klinačka njegova naloženost pa dolazi sa nekim likovima sa vračara ako ne grešim

 

tučeni je vazurino obezbeđenje, kada je počeo sukob sa jugom vazura je doveo neko svoje obezbeđenje za koje se pretpostavlja da su rajovi ljudi

Link to comment

deluje da cela situacija nema nikakve veze sa vazurom, nego da su imali pik na lika koji je i dobio batine.

Na početku se vidi da imaju pik na Vazuru i okružuju™ ga, on nešto širi ruke... a ovog su ugazili kada se umešao.

Link to comment

Jeste, na drugo gledanje sam i ja to skapirao. Glasicna gangsterska fora, njega su kao ljubazno upozorili a inda su ko pokaznu vezbu umlatili ovo njegovo kvazi obezbedjenje.

Link to comment

Pa da. Da su hteli njega da gaze ne bi im nikada pobegao onako mlohav, stigli bi ga u tri koraka.

 

Inače, likovi su 100% profi. Svaki udarac maksimalno precizan i sa max damage. Jedan kroše i 2-3 lou kika u glavu nije ništa u poredjenju sa amaterskim uličnim tučama ali onaj je ostao kompletno komiran. Vidi se da su u pitanju profesionalci sa najmanje stotinak prebijanja u CVju, a možda i ponekom legitimacijom u džepu.

Link to comment

ta dva lika sa klipa, ovaj što tuče i ovaj što ne tuče su ljudi koji se pitaju za sve na jugu. oni su oterali staru okrnjenu ekipu alkatraza gde su bili od širokoj masi poznatih ljudi kimi, vavić,klempavi džoni, sima srbija. poznati su javnosti i po tome što su i oni ostali okrnjeni kada su upali vaviću u kafić na karaburmi i ti su klipovi izlazili po portalima pa ih je dosta tu pohapšeno. ovog što tuče možete videti recimo na onom klipu kada se grobari opraštaju od bogdanovića, stoji na ulazu u baštu restorana.

Link to comment

+1

Klasican sucker punch, iskusno ga je odradio. Pogotovo sto ni ovaj vazurin nije veverica. Mada opet previse bahato, jasno im se vide lica na snimku,  da li su toliko u fazonu da Nedic moze da ih zastiti... videcemo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...