Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

o kakvoj nameri ti pričaš? lopta ga prvo pogađa u rame, a onda šakom udari loptu koja ode par metara od igrača

penal kao oni u jafrci što su nam svirali

 

a ti skini crveno bele naočare, bar kada ne gledaš omiljeni tim

:)

Vise nego ocigledno da ovde nije bilo namere. Videces da mu se ovo nece racunati kao greska.

 

Uglavnom necu vise o "penalu" jer znam da bi mi neki odgrizli glavu jos zbog onog u derbiju. Rekoh sta sam imao na tu temu.

Edited by katamaran
Link to comment

:lolol:

 

vodi tu budalu u zvezdu ako ti je dobar.

Ma daj...brazilski polovnjak c klase ili naš klinac dobrih fizikalija i skroz pristojnog talenta. To što jevtović nije mogao da bude jedini zadnji vezni u timu koji igra na 3 fronta ne znači uz dobar rad ne bi vrlo brzo postao 5x bolji igrač od ovog indijanca.

Link to comment

Ma daj...brazilski polovnjak c klase ili naš klinac dobrih fizikalija i skroz pristojnog talenta. To što jevtović nije mogao da bude jedini zadnji vezni u timu koji igra na 3 fronta ne znači uz dobar rad ne bi vrlo brzo postao 5x bolji igrač od ovog indijanca.

ozbiljan si?

 

očigledo je da nema fizikalije za to mesto a i jedan je u top 5 igrača sa nadimkom " pronadji me na terenu, da li me vidiš?". kao onaj vaš "stelt".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ovaj brazilski polovnjak je makjalele glavom i bradom za jevtovića. sad verovatno ima i toga da je jevtara izgoreo kod eminetnog stručnjaka kizare, al da je neki prospekt, nije

Link to comment

Jesam ozbiljan. Gledao sam par tekmi u kojima je jevtović bio vrlo dobar, neke u kojima je loš, ali generalno skroz mi je pristojan utisak ostavio za klinca koji je tek stigao iz novog pazara (pa još odmah bačen u vatru da drži sredinu u timu koji se bori za lš).

 

Evertona toliko ne cenim da mi ideja da jevtović ne može da dobaci do tog nivoa stvarno zvuči smešno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...