Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Mene je Saša Ilić počeo opako da smara što ne želi da se povuče sa terena i da ode u legendu. Samim tim što ne želi da se povuče svu svoju fizičku nemoć (zbog godina) iskaljuje na grozan način što, po mom mišljenju, ne sme da ga abolira kritikama. Legenda ne sme tako da se ponaša. Tačka.

Slicno Totiju :fantom:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisi ni svestan koliko ne znaš

 

U zadnjih 20 godina sigurno nije igrala veca legenda od njega. Mozes da mi nabrojis 6-7 igraca u istoriji Partizana koji su vise utakmica odigrali od njega i dali vise golova... Ne gledam po tome ko je imao bolju karijeru kao igrac, vec po igrama u Partizanu.

Nama mladjima, bar vecini, koji ne pamtimo ni jednog sa ovog spiska je svakako najveca legenda.

 

Igrači Partizana sa najviše odigranih utakmica:

1. Vukotić Momčilo  791 – 339 golova

2. Ilić Saša 726 – 231 + 6 golova ove sezone

3. Klinčarski Nikica  565 – 73

4. Damjanović Milan  537 – 19

5. Paunović Blagoje 514 – 5

6. Mihajlović Ljubomir  512 – 9

7. Stojković Nenad   492 – 30

8. Kovačević Vladimir   487 – 319

9. Pejović Vlada   485 – 2

10. Bobek Stjepan    478 – 425

11. Trifunović Aco   477 – 142

12. Belin Bruno    477 – 49

13. Radaković Miloš  475 – 10

14. Đorđić Svemir   466 – 102

15. Valok Marko 470 – 411

16. Varga Zvonko  451 – 167

 

Da je imao malo srece da ga da protiv Reala, to bi verovatno bila jedna od najvecih pobeda u istoriji. Jeste da ne bi ne znam sta donela, mozda prolece u kupu uefa. Bila bi to jagoda na vrhu torte :D

Edited by El Patron
Link to comment

Ilic je najveca legenda koju sam ja gledao u dresu Partizana, osim Moce Vukotica i Bobeka koje nisam nikad gledao, mozda sam zaboravio nekog, ne znam ko je vise dao Partizanu od njega.

Igrao 2 lige sampiona, prolece u evropi, zamalo i drugi put ove godine, osvojio 8 titula. Zato svako ko kaze da voli Partizan treba bar da se potrudi da ga ne pljuje, ako ga vec ne voli zbog nekih ispada.

 

 

Mislim da si sam locirao problem. Da si gledao Partizan kada se na ovim prostorima igrao konkurentan evropski fudbal, svakako bi mogao da se setis ineke vece legende od Sala kapitena. Ilic je ok igrac, odigrao je puno utakmica i u ovoj konkurenciji je uglavnom bio dominantan. Jeste on i legenda kluba, ali da je najveca, to cak i meni kao navijacu suprotnog tabora zvuci kao neverovatna glupost. 

 

Tolerancija prema zasluznim igracima treba da bude veca, ali tolerancija ne znaci slepilo. Ok, ispao dziber, al nas je ljubi ga majka, sve mu je oprosteno :D

Link to comment

16:30

- naravno da je spram konkurencije bilo većih igrača od ilića, koji je realno trebao da se oprosti pre 3 godine a ne da služi kao štaka upravi i dunsterima trenerima da izmisli po neki gol i time odloži dovođenje nekog novog lažnog dr moa

Bobek dribla volove, Valok daje golove ^_^

Edited by gone fishing
Link to comment

Mislim da si sam locirao problem. Da si gledao Partizan kada se na ovim prostorima igrao konkurentan evropski fudbal, svakako bi mogao da se setis ineke vece legende od Sala kapitena. Ilic je ok igrac, odigrao je puno utakmica i u ovoj konkurenciji je uglavnom bio dominantan. Jeste on i legenda kluba, ali da je najveca, to cak i meni kao navijacu suprotnog tabora zvuci kao neverovatna glupost. 

+1

 

@el cabron, da si gledao samo jednog (i jedinog) mocu npr, imao bi potpuno drugu perspektivu. jedini igrac uz vokrija i mijata koji je doziveo standing ovations kompletnog stadiona (40ak hiljada ljudi svojevremeno) da se ja secam - ceo stadion im skandira jbt, sta to bese?!

 

za ove mogu da pricam posto sam ih redovno gledao - 1 sale ilic nije ni priblizno taj kalibar. legenda - hm, da, po stazu i nekoj kilavoj "dominaciji" u svojoj generaciji, ali bi se npr na onom sjajnom spisku koji si postovao na prethodnoj strani, po nekom mom kriterijumu, taman nasao negde pored 16og varge.

Link to comment

Ja sam i napisao u zadnjih 20 godina, zadnji put nisam ovo sto je citirao adasevic, ali pre toga jesam. I nisam gledao po tome ko je bio bolji igrac, ako tako gledas retko ko je vise u evropi dao od Klea, sam nas je odveo u LS.

Ako Tomic opet krene bez napadaca danas, nadam se da od leta dolazi novi trener.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...