Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

 

i ko će da se popiša u usta saši iliću što je igrao/tukao kao poslednji džiber?

 

Posle ove recenice vise te ne smatram navijacem/simpatizerom Partizana, nisam video odmah. 

Jednoj od najveci legendi Partizana ti napises da mu se neko popisa u usta i namerno malim slovom ime i prezime i sebe predstavljas Partizanovcem.

Sve i da je dobio crveni karton, dao autogol i uvlacio se Kataiu, Ibanjezu i ostalima, ovako nesto ni od Milojka Pantica ne bi cuo.

Coveka koji je odigra za Partizan 700+ utakmica i dao 200+ golova ti ovako nazivas, sta reci. Meni je drago sto je Everton onako reagovao i ako je bilo nesportski, ali kakav kurac Everton, Moreira i ostali zna se ko je Kapiten Sasa Ilic.

I nemam ja nista protiv tebe zbog toga sto smo zakrvili oko Babovica, napisao bih ovo svakom ko navija za Partizan, a pljuje po jednoj od najvecih legendi, samo zato sto je bio previse ostar u derbiju i ponasao se kao dziber.

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod mene niko nema carte blanche ako se ponasa kao poslednji dziber. Ako nema snage da izdrzi duele onda neka se povuche kao gospodin. Sta je sledece? Da nekome namerno slomi nogu a mi cemo da guslamo kako je on legenda i da mu se moze?

Link to comment

Који сте ви краљеви. Ако неко каже да је Саша Илић џибер кад се џиберски понаша, одмах га екскомуницирате...Људи, читајте нашу тему... Џајић и Пикси су редовно чашћени горим епитетима и нико ником није рекао да није прави звездаш. Добро морални инквизиттори би унаприједили неког у Терзине ботове, али хбг, није било отлученија и запрешченија...

Саша Илић, фудбалер ко фудбалер, некад игра прљаво, сагне се у живом зиду, с друге стране ишчупа вам побједу у 40. години, узор је младима, супер, али што да се мистификује било ко? Опет да се вратим на Џају, донио је Звезди више успјеха него ико други, и сви га оправдано пљују за љепљиве прсте, а овдје је јетес ако неко од вас критикује капитена™ кад зариба.

Link to comment

što se mene tiče može mu se

može da sedne na teren i ustane u 90om ja ću ustati i aplaudirati mu kad bude izlazio

 

:fantom:

 

@cl

jery si čuo ptiču o jednom brdu i dva univerzuma?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Који сте ви краљеви. Ако неко каже да је Саша Илић џибер кад се џиберски понаша, одмах га екскомуницирате...Људи, читајте нашу тему... Џајић и Пикси су редовно чашћени горим епитетима и нико ником није рекао да није прави звездаш. Добро морални инквизиттори би унаприједили неког у Терзине ботове, али хбг, није било отлученија и запрешченија...

Саша Илић, фудбалер ко фудбалер, некад игра прљаво, сагне се у живом зиду, с друге стране ишчупа вам побједу у 40. години, узор је младима, супер, али што да се мистификује било ко? Опет да се вратим на Џају, донио је Звезди више успјеха него ико други, и сви га оправдано пљују за љепљиве прсте, а овдје је јетес ако неко од вас критикује капитена™ кад зариба.

 

Drugo je kritika, a drugo je vredjanje. Dzajic i Piksi dobijaju kod vas takve epitete jer su radili lose, nisu dobijali dok su igrali fudbal verovatno. Sigurno ce i Ilic ako postane neki funkcioner, sada dok jos igra nije zasluzio. Nije ni on kriv sto mora da igra jos, ima snage za mozda 20-30min kad su zahtevnije utakmice. Odigrao je losije, bio je nervozan, ali ni ovi mladji se nisu nesto proslavili. Da je doveden Suma za kog su zapeli kao volovi ili neki drugi igrac, ulazio bi u zadnjih 15-20 minuta ako bas mora.

I Bjeka je legenda, kao igracu mu svaka cast, ali kao direktoru daleko mu lepa kuca :D

Edited by El Patron
Link to comment

Drugo je kritika, a drugo je vredjanje. Dzajic i Piksi dobijaju kod vas takve epitete jer su radili lose, nisu dobijali dok su igrali fudbal verovatno. Sigurno ce i Ilic ako postane neki funkcioner, sada dok jos igra nije zasluzio. Nije ni on kriv sto mora da igra jos, ima snage za mozda 20-30min kad su zahtevnije utakmice. Odigrao je losije, bio je nervozan, ali ni ovi mladji se nisu nesto proslavili. Da je doveden Suma za kog su zapeli kao volovi ili neki drugi igrac, ulazio bi u zadnjih 15-20 minuta ako bas mora.

I Bjeka je legenda, kao igracu mu svaka cast, ali kao direktoru daleko mu lepa kuca :D

 

A ti imaš pravo da vređaš druge, jel? To što ne želiš da vidiš da se saša ilić ponašao džiberskije od tog igrača zvezde kojeg si spominjao je tvoj problem, a ne moj.

Link to comment

Drugo je kad ja tako nesto napisem za Kataia ili Plavsica koji igraju za najveceg rivala, a drugo kad ti napises za mozda najvecu legendu kluba za koji navijas. I meni si napisao da sam zasluzio da mi se ispisaju u usta jer hvalim Kosovica koji je gori od Babovica, a ja nigde nisam njega pohvalio, osim jednom posle utakmice na pripremama, pa ti nisam nista rekao. 

Link to comment

Drugo je kritika, a drugo je vredjanje. Dzajic i Piksi dobijaju kod vas takve epitete jer su radili lose, nisu dobijali dok su igrali fudbal verovatno. Sigurno ce i Ilic ako postane neki funkcioner, sada dok jos igra nije zasluzio. Nije ni on kriv sto mora da igra jos, ima snage za mozda 20-30min kad su zahtevnije utakmice. Odigrao je losije, bio je nervozan, ali ni ovi mladji se nisu nesto proslavili. Da je doveden Suma za kog su zapeli kao volovi ili neki drugi igrac, ulazio bi u zadnjih 15-20 minuta ako bas mora.

I Bjeka je legenda, kao igracu mu svaka cast, ali kao direktoru daleko mu lepa kuca :D

Џајић није радио лоше, он је крао и то много. Као функционер је направио екипу која је освојила КЕШ и замало да игра финале нагодину. Јбг, не мере више од тога у нашим условима. Касније се то отело контроли. Онај повратак из 2013/14. је био зајеб, прегазило га вријеме.

Пиксија се готово и не сјећам у Звездином дресу... али знао сам да га почастим у репрезентативном... и Михајловића итд.

Мада поента би била, Џајића је сигурно урадио за Звезду више него Илић и Бјековић за ФКП, као играч и директор, али кад је почео да једе оно што се не једе стављен је на стуб срама... Ал' ок ово је ваша интерна ствар. Лично, Саша Илић ми не одудара од масе фудбалера по понашању... па сам неутралан чак и на рагби испаде, ако ништа наклон за борбеност, но да не тупим, ваша ствар. Ај ем сори фор интеррупшн.

Link to comment

Ilic je najveca legenda koju sam ja gledao u dresu Partizana, osim Moce Vukotica i Bobeka koje nisam nikad gledao, mozda sam zaboravio nekog, ne znam ko je vise dao Partizanu od njega.

Igrao 2 lige sampiona, prolece u evropi, zamalo i drugi put ove godine, osvojio 8 titula. Zato svako ko kaze da voli Partizan treba bar da se potrudi da ga ne pljuje, ako ga vec ne voli zbog nekih ispada.

Link to comment

Mene je Saša Ilić počeo opako da smara što ne želi da se povuče sa terena i da ode u legendu. Samim tim što ne želi da se povuče svu svoju fizičku nemoć (zbog godina) iskaljuje na grozan način što, po mom mišljenju, ne sme da ga abolira kritikama. Legenda ne sme tako da se ponaša. Tačka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...