Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolja je Zvezda poprilicno. Neverovatno je da nismo primili gol pored onog cirkusa pozadi i fizicki inferiornog veznog reda. Tek kad su oladili sa presingom vezali smo neki pas, ali tad se videlo koliko nemamo kvaliteta napred. Ovaj tim je prilicno losiji od onog iz prvog dela sezone.

Link to comment

Voleo bih da mi neko objasni zašto ovaj nebitni derbi ne igraju Milenković i Golubović, sigurno bi pravili manju štetu nego Gogua i kapiten. 

 

U skoku smo neopisiva bulja.

Link to comment

potreban je totalni remont ekipe.

 

ovo je očajno.

 

nema nijednog igrača osim mihajlovića i golmana šaranova kojeg bi ostavio u partizanu. 

 

 

bez obzira na izjednačujući gol evertona.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Bolja je Zvezda poprilicno. Neverovatno je da nismo primili gol pored onog cirkusa pozadi i fizicki inferiornog veznog reda. Tek kad su oladili sa presingom vezali smo neki pas, ali tad se videlo koliko nemamo kvaliteta napred. Ovaj tim je prilicno losiji od onog iz prvog dela sezone.

 

Osim mučenog Jovanovića, nijedan igrač nije upgrade u odnosu na prvi dio. Sve su promašili, nebo i zemlja u odnosu na onaj ciklus kada je Tomić bio sportski direktor.

Link to comment

Ne pravi se naivan

Ni jednog igraca nisam zamrzeo kao Plavsica od danas, smrad mali padavicarski

Edited by El Patron
Link to comment

Everton za ovo na kraju plata 500.000 ako treba  :pera:

Pisanje u usta Kataiu i malom smradu Plavsicu

 

a šta onda tebi što sada hvališ onog kretena kosovića. kao nekad babovića?

 

i ko će da se popiša u usta saši iliću što je igrao/tukao kao poslednji džiber?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja nikad nisam hvalio Kosovica, mozda posle jedne utakmice na pripremama. Bas sam napisao da je gori od Babovica 2 puta pre mozda mesec dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...