Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pisu ako Bik pobedi, nece Babinjo biti sportski direktor, nego Mateus.

 

Djurickovic (ex Zvezda) potpisao predugovor.

 

Nije jos potpisao, izjavio je da njegov menadzer pregovara. Ne znam bas koji ce nam on i Radin, za Radina neki kazu da nije los, ali nije prosao probu ni u Arsenalu iz Tule. Mozda nisu losi da greju klupu i udju kad zatreba.

Ipak je Iliev za sad bez promasaja, tako da neka dovodi sta hoce. Gogua, Everton, Saranov i Jovanovic pokazali su se kao solidni. 

Ovaj zadnji prelazni rok je mozda jedini u kome nije doveden ni jedan potpuni promasaj, a i otislo je dosta drvene gradje.

Edited by El Patron
Link to comment

Saranov je kesa, a Rema je veliki fajter™  i moze da igra KSL, ali u ozbiljnim evropskim utakmicama je igrac manje. Daj boze da Balazic lici na nesto posle dugog odsustva, mada tesko...

Link to comment

Kiksnuo je mozda 2-3 puta Saranov, ali dobro brani. Nemoj Balazica kiksara je teska, pogotovo sad posle povrede ko zna kakav ce biti. Pre bih gledao Milenkovica i Goguu, nego Balazica. 

Link to comment

Nije, pre povrede je bio dosta los. Par meseci pre povrede, pre toga je bio ok. I ja bih pre voleo da gledam Milenkovica nego Slovenca, ali se bojim da bez iskusnog stopera nemamo sta da trazimo u kvalifikacijama.

 

Solidan je Saranov. Balazic je bio prilicno dobar pre povrede.

Link to comment

Pisu ako Bik pobedi, nece Babinjo biti sportski direktor, nego Mateus.

cek, jel' ovaj stvarno resio da batali fudbal? svo vreme sam mislio da pises o caletu mu iznad  :isuse:

 

ako jeste, to i nije toliko losa vest - najbitnije je skloniti ga sa terena za pocetak.

 

uh, ovo je tesko i otkucati - cak i 1 babovic bi bio upgrade u odnosu na pavijana...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...