Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nece se zeka predati bez krvave borbe. Nisam siguran da nedici znaju na koga su se namerili. Opila ih je povezanost sa vucicempederom, samo ne znam koliko su mu oni bitni da ih ne bi pustio niz vodu pre ili kasnije. Novak je previse bahat i sigurno mu nije dobra reklama, kapiram da ga trpi zbog caleta.

Link to comment

moram da priznam da mi ova bitka nije jasna. zar nisu isti vučićevi dupelizci i nedić i vazura? došli po istom zadatku da krčme i pljačkaju partizan. sve ih skupiti ispod severne tribine JNA i puškomitraljezom završiti sa njima, zauvek.

Link to comment

Nece se zeka predati bez krvave borbe. Nisam siguran da nedici znaju na koga su se namerili. Opila ih je povezanost sa vucicempederom, samo ne znam koliko su mu oni bitni da ih ne bi pustio niz vodu pre ili kasnije. Novak je previse bahat i sigurno mu nije dobra reklama, kapiram da ga trpi zbog caleta.

videćemo šta će biti ali ovo odlaganje izbora jasno govori da dugouhi nije više siguran da ima većinu u skupštini

Link to comment

moram da priznam da mi ova bitka nije jasna. zar nisu isti vučićevi dupelizci i nedić i vazura? došli po istom zadatku da krčme i pljačkaju partizan. sve ih skupiti ispod severne tribine JNA i puškomitraljezom završiti sa njima, zauvek.

 

Izbor izmedju ove dve struje je kao da biras da li zelis da te streljaju ili vesaju.  Vazura je valjda middle level (hahaha midle) dupelizac  i preko kuma je dosao tu gde jeste. Nedici su pak high level dupelisci (generalni sekretar vlade i potrpedsednik stranke).

Link to comment

Naravno da je bolje da svake godine ubedljivo osvajamo viceshampionsku titulu, nego da se jedva izborimo za bedno drugo mesto na tabeli!  Znaci, ja sam za ove sto dublje i snaznije ulaze u dupe gospodaru...

Edited by Geo
Link to comment

Заболело је у трену легендарног Милутина Шошкића обелодањено у медијима сврставање на страну Ивана Ћурковића, те сикну у слушалицу, утисак је, кол`ко у том моменту имаде гласа:

 

– Нисам уз Ћурковића, него уз Партизан! Био увек и остаћу до гроба... разумете!?

 

 

Намеће се закључак да нећете на Скупштину, кад буде време?

– Не могу... шта ме занима? Свађају се, раде шта хоће.

Нећете, дакле, да гласате?

– Хоћу...

Како, кад нећете у „Земунело”?

– Није битно, рекао сам...

Дали сте овлашћење, некоме?

– Није битно... Играо сам поштено у Партизану, потом радио у клубу... поштено. Нисам сметао, никад! Зато сам уз Партизан, уз људе који одржавају клуб у животу. Ко су они? Немам појма...

 

:lolol: 

Link to comment

Pa valjda vam je bolje da budete pri vrhu, da i vama gospodar udeli kao i nama?

pa da je hteo da izjednači titove blizance po sponzorstvu državnih kompanija imao je 1,5 godinu da to uradi, pfc je od dolaska ove uprave dobio bedni ugovor sa telekonjom od 600k € godišnje, taj isti telekonj ganchesteru daje milku za reklamu na dupetu...

- pa i sam gospodar vučić je priznao da država vama daje 10x više love i da želi privatizaciju ali ga iz klubova sabotiraju

- od uticajnijih likova navijača pfc u toj stranci su toma, te ministri pravde i policije, gensek vlade i opet to nije dovoljno da se pfc makar približi ganchesteru po lovi koju dobija od države....

- to je sve nasleđeno još iz vremena vladavine bote koji je tako uništavao ganchester

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...