Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

i šta kažu cigani, kako igra borac? (mrzi me da idem na njihov topić)

 

 

ovo će biti makar još jedan gol, igramo kako treba... ili mladost ne ume da igra, nema treće

Edited by twisted
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

tutaaaaa

:Hail:

 

15. gol u prvenstvu. nije loše. :)

 

ponavljam da kupimo jednog pravog centarfora pored tute + ofanzivni vezni (onaj mali iz slovačke) i biće solidna ekipa.

Link to comment

Fino je bilo danas. Tecna igra, zanimljiva resenja, nije se stalo na 2:0. Treba notirati debi Milenkovica za koga se ocekuje da bude bitan igrac u buducnosti. Everton mi je bio prilicno gotivan danas, krenuo je od pocetka da se ubacuje napred i to je radio dobro. Sale kapetan je naravno bog fudbala, to nije nista novo niti nepoznato ali treba isticati u svakoj prilici.  Sto se gostovanja u rupi tice, uveren sam da bismo rekordere pregazili kao plitak potok ukoliko bi se igralo u iole regularnim uslovima. Naravno od toga nema nista, igra se pred izbore, bice pesmica premijeru, pa ce psihopata vec naci neku njegovu dzukelu da odradi prljavi posao sledeci vikend. 

Link to comment

Sto se gostovanja u rupi tice, uveren sam da bismo rekordere pregazili kao plitak potok ukoliko bi se igralo u iole regularnim uslovima. Naravno od toga nema nista,

 

:cry:

Link to comment

Sto se gostovanja u rupi tice, uveren sam da bismo rekordere pregazili kao plitak potok ukoliko bi se igralo u iole regularnim uslovima. Naravno od toga nema nista, igra se pred izbore, bice pesmica premijeru, pa ce psihopata vec naci neku njegovu dzukelu da odradi prljavi posao sledeci vikend. 

 

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...