Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ne znam šta vas muči el patron, pa valjda svako ima pravo na svoje mišljenje!

+1

 

smarao je sa babovićem, al nije jedini od redovnih posetilaca

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

šaranov, bandalovski, jovanović, gogua, bogosavac, kosović, brašanac, ilić, lukić, mihajlović, božinov

Link to comment

neca mihajlović je izgleda radio na realizaciji

:Hail:

 

koliko sam srećan toliko sam i zabrinut. prodaće ga ova bagra ili svejedno ona druga nedićeva za šaku dolara još u julu.

 

kad se vraća crni švajcarac?

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I posle kazete da vam ja stalno trolujem lose vesti. Kad ste doveli necu ko je najvise hvalospeva pisao o njemu? Neki i tad mislili da provociram :D

 

Neca vs andrija je u principu uporedivo jer igraju na istim pozicijama ali su zapravo veoma razliciti igraci. Andrija je brz i ima sjajn sut, dok je neca iako krilni igrac blizi 10ki i ima vrhunsku tehniku. Mada ima on i znacajno bolju zavrsnicu od prikazanog. Ko je bolji je ipak tesko oceniti. Obojica su mladi igraci koji tek traze svoje domete. Mihajlovic je ponikao u manjem klubu i platio danak ranijeg prelaska u seniore neodlaskom na sp. Sad zivkovic trpi zbog vanfudbalskih razloga. Mislim da ce obojica biti bitni igraci u ligama petice. Koliko bitni, opet ce zavisiti od mnogo faktora.

ne zajebavaj. tvrditi u ovom trenutku da ce ova dva momka biti bitni igraci u evropi je neozbiljno. naprosto nemaju dovoljan broj kvalitetnih utakmica. zivkovic je u ligi evrope pokazao da ima potencijal. neca, kao i vas grujuc igra sa balvanima. ocigledno je da imaju potencijal, to da li ce ga materijalizovati je drugi nivo price. zadnji igrac koji je otiso iz srbije sa velikim hajpom, a posle se i ostvario je vidic. nama je svako prvenstvo sve jadnije.. vidic je igrao u prvenstvu koje je za dve klase bilo bolje od danasnjeg. pritom se pokazalo da je odlazak u rusiju, pre mancestera, bio odlican potez. pogledaj sta se desavalo sa partizanovim talentima. ja sam za sulejmanija mogo da dam ruku da ce biti zver u svetskim okvirima. u omladinskoj selekciji je bio ubedljivo najbolji igrac lige. danas je suvi prosek. najveci problem srspkih igraca je  nedostatak kvalitetnih utakmica. 

Link to comment

ma vidi se to odma

grujic,miha,zivkara,jovicic,stankovic,vidic,mitrara..

odma se vidi da su to majstori, samo je pitanje gde ce zavrsiti.

secam se neke- tekme.vidic!.vidis prevazisao ligu.jovetic takodjer.vozi na bolje

Link to comment

@papovac

bezbroj faktora mogu da budu presudni da nečija karijera krene uzbrdo ili u spust. a veliki broj od tog bezbroja se formira u najranijem detinjstvu kada nema ni naznaka da li će se neko baviti fudbalom, genetskim inžinjeringom ili vajarstvom. ta deca godine u kojima razvijaju ličnost posvećuju besomučnom pikanju lopte uz ne retko roditelje koji ličnu ambiciju ostvaruju kroz njih.

taj miki sulejmani je bio bukvalno za klasu iznad svoje, predhodne, i generacije iznad. i u trenutku kada je trebao da pokaže sve to on je rešio da batali fudbal. onoga trenutka kad je potpisao za ajax on je svom ocu rekao tata to je to, ja sam završio. dečko koji deset godina pre toga nije trening preskočio, nije legao posle 23, kidao u svim mogućim kategorijama...

kada je uzeo lovu od ajaxa(5,6 mil€ koliki je već bio ugovor) shvatio je da je prešao igricu

 

jbg.

Link to comment

e vidis ima jedan mali kod mene sto igra u barsi basket.sad je dobio poziv za usa, za neki veri talent skup.

gledam mu mladjeg brata,bezobraznik mali,sve ima,kad mu dodju stariji, ne da se.kaze mi ovaj iz barcelone da mu je brat rekao da se nece smiriti dok ne zakuca preko njega!miran sam.ima mali da trenira kao pas.e to je to. stariji nikad nece biti neki veliki kosarskas al ovaj mali hoce

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...