Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Ne vredi vise pisati o tome, vi koji ste na njegovoj strani, ste pre svega zbog uprave, drugi koji su na njegovoj strani su navijaci Zvezde, kojima odgovara takva situacija. I ja bih bio na njegovoj strani verovatno da je igrao za Zvezdu.

ti palo napamet samo malo stanes, 5 minuta, stavis se u njegovu ili poziciju njegovog oca i razmislis kako bi ti bilo u njihovoj kozi kada razni mufljuzi krenu da te blate danonocno po svim medijima, a pritom su u tvoje ime, bez pitanja, potpisali nesto sto je u sustini lose po tebe?

 

kakva jebena uprava, situacija ili zvezda/kogod drugi!? ovde prosto covek mora da se svrsta na stranu slabijeg.

Link to comment

Da je ispao malo korektniji ne bi ga niko blatio. Da sam bio na njegovom mestu ne bi mi palo napamet da ucenjujem klub kod prvog potpisivanja ugovora, kao sto je njemu (Jovici Zivkovicu). Ne deluju mi Jovica Zivkovic, Zahavi i Predrag Djordjevic, mnogo slabiji od Vazure, Ilieva i Vucele.

Link to comment

Banuj me, ti ili ko vec, pisem ono sto mislim. Pozdrav.

Ne moras ni to, ovo je moja poslednja poruka na ovom forumu, odjavljujem se odavde. Verovatno su mnogi jedva cekali :D

Edited by El Patron
Link to comment

Сад је и модерација про-циганска. :isuse: Мислим, боли ме брига што се Ел Патрон увриједио, поштујем његов избор... око Живковића, тата је алав, Вулетић и Ајвица су одвратни и покварени... цигански™ поглед. Али баш да је нека звездашка страховлада на форуму... :lolol:

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

I posle kazete da vam ja stalno trolujem lose vesti. Kad ste doveli necu ko je najvise hvalospeva pisao o njemu? Neki i tad mislili da provociram :D

 

Neca vs andrija je u principu uporedivo jer igraju na istim pozicijama ali su zapravo veoma razliciti igraci. Andrija je brz i ima sjajn sut, dok je neca iako krilni igrac blizi 10ki i ima vrhunsku tehniku. Mada ima on i znacajno bolju zavrsnicu od prikazanog. Ko je bolji je ipak tesko oceniti. Obojica su mladi igraci koji tek traze svoje domete. Mihajlovic je ponikao u manjem klubu i platio danak ranijeg prelaska u seniore neodlaskom na sp. Sad zivkovic trpi zbog vanfudbalskih razloga. Mislim da ce obojica biti bitni igraci u ligama petice. Koliko bitni, opet ce zavisiti od mnogo faktora.

Link to comment

ne znam šta vas muči el patron, pa valjda svako ima pravo na svoje mišljenje!

 

milošaPFC76 čekam ko majka dete iz rata, a kojot je već prekaljeni grobar

Link to comment

:(

+1

I to kad je Babovic otisao...:(

Decko je samo iznosio svoje misljenje i maksimalno bio korektan sagovornik(kulirao cesta vredjanja i zajedljive opaske)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...